GOTD: PowerCmd 2.2 za darmo

Dodał: admin marzec - 21 - 2012

W dzisiejszej odsłonie  serwisu Giveaway of the Day czeka na nas promocję organizowaną wspólnie z firmą Mill Square Software, a dająca możliwość zdobycia zamiennika dla standardowego wiersza poleceń w systemach Windows. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PowerCmd w wersji 2.2.  Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 40$. Aplikacja została wyposażona interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać jedynie do dnia jutrzejszego – 22 marca, do godz. 9:00 rano.

PowerCmd 2.2 to, zdaniem producenta, bardziej nowoczesna i bardziej rozbudowana wersja standardowo wbudowanego we wszystkie wersje systemu Windows modułu wiersza poleceń. Jak większość standardowo wbudowanych w system Windows narzędzi, również i wiersz poleceń nie należy do zbyt funkcjonalnych i wygodnych w obsłudze. Program PowerCmd 2.2 stara się uzupełnić te niedociągnięcia.

Co oferuje nam PowerCmd 2.2?  Wśród najważniejszych zalet aplikacji można wymienić przede wszystkim możliwość otwieraniu wielu konsol w jednym oknie dzięki funkcjonalności tzw. kart. Producent chwali się również przyjaznym i prostym w obsłudze interfejsem użytkownika. Wśród innych ciekawych opcji należy wskazać możliwość definiowania najczęściej używanych komend na pasku zadań, opcję zapisywania i przywracania sesji czy funkcję auto uzupełniania.

PowerCmd 2.2 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w system operacyjny Microsoft Windows 2000/ XP/ 2003/ Vista/ Server 2008. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.17 MB.

Jak zdobyć PowerCmd 2.2 za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.