ScreenCamera za darmo

Dodał: admin marzec - 3 - 2012

Producent oprogramowania, firma PCWinSoft Systems, po dłuższej przerwie przygotowała kolejną akcję marketingową swojego oprogramowania do przechwytywania i obróbki strumieni wideo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ScreenCamera. Standardowo produkt ten jest oferowany przez producenta w cenie 50$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Czas trwania promocji nie jest znany, więc osoby zainteresowane programem powinny się pospieszyć.

 

ScreenCamera to wielofunkcyjny program działający jak wirtualna kamera, narzędzie do przechwytywania obrazu z pulpitu komputera, oraz splitter kamerek internetowych. Pełne możliwości aplikacji dobrze obrazuje opis tego narzędzia zamieszczony na stronie producenta.

ScreenCamera to program działający jak kamera internetowa, którą kupujesz w sklepie, z tą różnicą, że narzędzie to  zamiast nagrywać oblicze osoby siedzącej przed komputerem przechwytuje obraz z ekranu komputera. Jeśli natomiast mamy już fizyczną kamerkę internetową, to dzięki wykorzystaniu ScreenCamera będziemy mogli ją wykorzystywać jednocześnie w wielu programach lub na różnych stronach internetowych.

Narzędzie pozwoli nam również na nagrywanie wysokiej jakości plików wideo z przeprowadzanych przez nas wideo rozmów. Z pomocą tej aplikacji możemy również nagrywać internetowe audycje, szkolenia, filmy instruktażowe itd.

Jak zdobyć ScreenCamera za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wypełnić krótki formularz rejestracyjny.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.