Zemana Antilogger za darmo

Dodał: admin marzec - 14 - 2012

Po niemal półrocznej przerwie firma Zemana Ltd, zajmująca się produkcją oprogramowania zabezpieczającego, po raz kolejny rozpoczyna akcję rozdawniczą, w której do zgarnięcia jest narzędzie firmy Zemana chroniące przed wykradaniem prywatnych danych ;) Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Zemana Antilogger. Produkt ten jest obecnie dostępny w regularnej sprzedaży w cenie 79 zł. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Z promocji będzie można skorzystać tylko do jutra – 15 marca, do godz. 8:00 rano.

 

Producent programu chwali się, że zasada działania Zemana Antilogger opiera się o zupełnie nową filozofię wykrywania złośliwego oprogramowania. Aplikacja nie korzysta z bazy sygnatur, a wykrywa działające w komputerze złośliwe oprogramowanie i unieszkodliwia je zanim zdąży ono wykraść prywatne dane. Dzięki temu Zemana Antilogger jest skutecznym narzędziem zapobiegającym infekcjom keyloggerami, oprogramowaniem szpiegującym czy trojanami wykradającymi hasła bankowe.

W opisie aplikacji możemy również znaleźć informację, że Zemena Antilogger w przeciwieństwie do tradycyjnego oprogramowania zabezpieczającego nie obciąża nadmiernie zasobów systemowych, dzięki czemu nie odczujemy negatywnych skutków działania programu. Autorzy narzędzia dopracowali również jego kompatybilność z innym programami obecnymi w systemie, dzięki czemu nie ma mowy o konfliktach oprogramowania.

Warto również wspomnieć, że Zemana Antilogger szyfruje 128-bitowym kluczem wszelkie dane wychodzące z naszego komputera podczas takich operacji jak np. zakupy online czy wykonywanie czynności bankowych, nie dając szans na ich przechwycenie zanim nie zostaną one zaszyfrowane przez zewnętrzny serwer. W programie znajdziemy również m.in. moduł chroniący dane znajdujące się w systemowym schowku.

Zainteresowanych bardziej szczegółowymi informacjami odnośnie funkcjonalności produktu odsyłam do recenzji programu Zemana Antilogger, która została niegdyś opublikowana w serwisie TechnetBlog.pl

Jak zdobyć za darmo Zemana AntiLogger?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć przycisk Get It For Free. Po kilku chwilach zostaniemy przeniesieni do sklepu internetowego, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji


12 komentarzy to “Zemana Antilogger za darmo”

 1. Błażej pisze:

  Siemka
  Troszkę się zawiodłem bo myślałem że licencja jest na więcej niż rok no ale dzięks za info dział oki

 2. Damian pisze:

  Rok za friko to nie tak źle:)

 3. Emmekk pisze:

  To nie maszyna spamująca a człowiek pisze.
  Program warty uwagi,jeśli komuś zależy na bezpieczeństwie.

 4. Emmekk pisze:

  Jest mi przykro,że zostałem zakflikowany jako spam tymczasowy.

 5. Bartek pisze:

  Znów ten Emmekk! A już wydawało się, że gostek dał sobie spokój.

 6. Wódz Apaczów pisze:

  Emmekk! Daj se siana idź na piwko i wyluzuj się.

 7. Witam!

  Poratuje ktoś spóźnionych na promocję?

  Pozdrawiam!

 8. Damian pisze:

  @Miłośnik Kolejnictwa
  Witam
  Tak się składa że mogę odstąpić kluczyk. Muszę tylko mieć Twojego emaila

 9. Ma pisze:

  A mi nie przyszedł kluczyk, była za to zachęta do zakupienia za darmo niektórych produktów ;((

 10. Ma pisze:

  Ups, a jednak przyszedł :))) Zarejestrowałam działa do następnego św. Patryka :)))

 11. Witam!

  Damianie, proszę: [email protected]

  Z góry dziękuje i pozdrawiam. =:-)

 12. Witam!

  Dziękuję, Damianie. :-) Będę pamiętał, polecam się.

  Pozdrawiam!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.