ApHeMo ponownie za darmo

Dodał: admin kwiecień - 30 - 2012

W drugim z serwisów rozdawniczych –  Daily Software Giveaway znajdziemy dziś powtórkę promocji organizowanej w tym serwisie przed zaledwie dwoma tygodniami. Do wzięcia jest oprogramowanie dla webmasterów i administratorów serwerów od firmy KC Softwares. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ApHeMo. Narzędzie to jest oferowane standardowo przez jego producenta – firmę KC Softwares w cenie 50 euro. Aplikacja ta posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko w dniu dzisiejszym.

Nieco dziwnie brzmiąca nazwa programu ApHeMo to skrót od nazwy Apache Health Monitoring. Jest to więc narzędzie służące do monitorowania stanu serwera Apache. Korzystanie z ApHeMo pozwala administratorom tych serwerów na poprawienie bezpieczeństwa i stabilności pracy serwera Apache, a także na łatwe wykrywanie ataków ze strony hakerów (skanowanie, backdoory).  Producent tego narzędzia zapewnia, że jest to aplikacja, którą powinien posiadać każdy administrator tego typu serwera.

Główne cechy produktu ApHeMo:

  • automatyczne pobieranie logów z zewnętrznego FTP lub serwera lokalnego
  • automatyczna analiza logów
  • walidacja błędów
  • automatyczny filtr wykluczający fałszywe alarmy
  • detekcja adresu IP atakującego
  • dostęp do usługi Whois za pośrednictwem jednego kliknięcia
  • międzynarodowe wsparcie dla produktu

Jak zdobyć ApHeMo za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w znajdujący się w dolnej części link Download KC Software’s ApHeMo, by pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu oraz instrukcją rejestracji i aktywacji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.