ArcSoft PhotoStudio 6 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 19 - 2012

To nie koniec promocji w dniu dzisiejszym ;) Nieco młodszy serwis rozdawniczy Daily Software Giveaway przygotował promocję dla osób poszukujących prostego w użyciu oprogramowania do edycji zdjęć i plików graficznych.  Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja  programu ArcSoft PhotoStudio w wersji 6 . Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi ok. 80$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w  angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 20 kwietnia.

 

ArcSoft PhotoStudio 6 jest funkcjonalnym narzędziem przeznaczonym do edycji cyfrowych zdjęć, w którym znajdziemy zestaw zaawansowanych funkcji, filtrów oraz efektów specjalnych oraz przyjazny użytkownikowi interfejs użytkownika. Producent wskazuje, że początkujący użytkownicy docenią przede wszystkim prostotę i intuicyjność interfejsu, natomiast zaawansowanych użytkowników zaskoczy wydajność i zdolności tego produktu. Według deklaracji autorów, ArcSoft PhotoStudio 6 posiada wszystko co niezbędne do zarządzania, poprawiania i drukowania cyfrowych zdjęć.

Najważniejsze cechy produktu ArcSoft PhotoStudio 6:

  • zestaw zaawansowanych narzędzi do edycji zdjęć
  • obsługa obrazów HDR
  • obsługa plików w formacie RAW, zdjęć o bardzo dużych rozmiarach oraz obrazów 48-bitowych
  • inteligentne narzędzia edycyjne
  • moduły do wygodnego zarządzania kolekcją i drukowania zdjęć

Jak zdobyć ArcSoft PhotoStudio 6 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w znajdujący się w dolnej części link Download ArcSoft PhotoStudio 6, by pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu. Pod drugim linkiem znajdziemy z kolei plik tekstowy z instrukcją uzyskania darmowego klucza licencyjnego.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.