GOTD: AllMyNotes Organizer Deluxe 2.60 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 12 - 2012

Po dłuższej przerwie kolejną akcję rozdawniczą – tym razem za pośrednictwem serwisu Giveaway of the Day – organizuje Vladonai Software. Z tejże okazji do wzięcia jest oprogramowanie pomagające w zarządzaniu notatkami i przechowywaniu ich w uporządkowanej formie. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AllMyNotes Organizer Deluxe Edition w wersji 2.60. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie 34$. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Z promocyjnej oferty można korzystać tylko do jutra – 13 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

Stałym czytelnikom TechnetBloga oprogramowanie marki Vladonai Software zapewne nie będzie obce. Ów producent bowiem regularnie uczestniczy w tego typu akcjach promocyjnych, pozwalając na zdobycie legalnej pełnej wersji swoich produktów absolutnie za darmo. Co ciekawe rozdawane aplikacje to narzędzia w najnowszych obecnie dostępnych wersjach. I tak AllMyNotes Organizer Deluxe 2.60 to kompilacja wydana zaledwie 8 dni temu. Wobec tego promocją mogą zainteresować się również osoby korzystające z poprzednich akcji tegoż producenta.

Czymże jest przedmiot dzisiejszej promocji? Jeśli nie lubicie setek karteczek walających się po biurku lub w bardziej nowoczesnej wersji – setek plików porozrzucanych w najciemniejszych zakamarkach twardego dysku, to warto wzbogacić się o program AllMyNotes Organizer Deluxe 2.60. Jak zapewnia autor produktu, aplikacja ta pozwoli w prosty sposób zapanować nad ogromem nieuporządkowanych danych, a także – w razie potrzeby – szybko dotrzeć do konkretnej notatki.

Uporządkowanie dodawanych notatek oparte jest o strukturę drzewa. Pojedyncze notatki możemy dodawać do wydzielonych folderów, a te dowolnie modyfikować i przenosić. AllMyNotes Organizer Deluxe 2.60 pozwala również na zaszyfrowanie folderów, by uniemożliwić dostęp do notatek osobom niepowołanym. Ponadto producent chwali się zaawansowanymi możliwościami wyszukiwania danych, rozbudowanym edytorem tekstu, a także funkcjonalnością przypomnień i alarmów.

AllMyNotes Organizer Deluxe 2.60 może działać na komputerach wyposażonych w system operacyjny Windows 2000/ XP/ Vista/ 7 oraz wszystkie wydania serwerowe systemów Windows. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.48 MB.

Jak zdobyć AllMyNotes Organizer Deluxe 2.60 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.