GOTD: Capsa Pro 7 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 10 - 2012

Poświąteczny przegląd promocji oprogramowania zaczynamy od zajrzenia na strony serwisu Giveaway of the Day. Znajdziemy tam dziś oprogramowanie administracyjne od firmy Colasoft, służące do monitorowania sieci lokalnych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Capsa Pro 7. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie aż 700$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Z oferty skorzystać możemy do jutra – 11 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

 

Dzisiejsza promocja kierowana jest raczej do węższego grona potencjalnych odbiorców, a więc przede wszystkim zaawansowanych użytkowników komputerów oraz administratorów sieci. Capsa Professional Edition 7 to przenośna aplikacja przeznaczona do monitorowania ruchu sieciowego, zaawansowanej analizy protokołów sieciowych, a także dekodowania i analizy transmitowanych za pomocą monitorowanej sieci pakietów sieciowych. Program potrafi też automatycznie diagnozować problemy z transmisją informacji w sieci.

Jak wskazuje firma Colasoft – producent programu – Capsa Professional Edition 7 to nieocenione narzędzie do uzyskiwania pełnego wglądu w stan naszej sieci lokalnej oraz szybkiej diagnozy i naprawy potencjalnych błędów w jej funkcjonowaniu. Warto zauważyć, że licencje oferowane w niniejszej akcji promocyjnej uprawniają również do używania programu w zastosowaniach komercyjnych.

Program Capsa Pro 7 jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP/ 2003/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 21.7 MB.

Jak zdobyć Capsa Pro 7 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


7 komentarzy to “GOTD: Capsa Pro 7 za darmo”

 1. Damian pisze:

  Cena jest kosmiczna :D

 2. Tomasz pisze:

  Pełna wersja Speed MP3 Downloader?!

 3. admin pisze:

  @ Tomasz
  Oczywiście, że pełna wersja Capsa 7 Pro ;)

  @ Damian
  To pewnie podobnie jak z tymi garnkami za 6 tys. zł ;)

 4. Witam

  Rozumiem, że nazwa wpisu, bądź opis były wcześniej błędne.
  Z garnkami? =;-)

  Pozdrawiam

 5. darek pisze:

  nie dziala link pomoze ktos?

 6. darek pisze:

  czemu nie moge pobrac nie dziala lik:(

 7. Damian pisze:

  @darek
  promocja była ważna do dziś do godziny 9

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.