GOTD: Chameleon Task Manager Standard 3.1 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 16 - 2012

Nowy tydzień w serwisie Giveaway of the Day rozpoczyna się od akcji rozdawniczej organizowanej wspólnie z firmą Neosoft Tools. Dzięki niej do wzięcia jest rozbudowany zamiennik systemowego menadżera zadań. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Chameleon Task Manager Standard 3.1. Standardowa cena tego produktu nieco wzrosła i w chwili obecnej wynosi ok. 25$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można będzie korzystać jedynie do jutra – 17 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

Po niemal rocznej przerwie firma Neosoft Tools przy pomocy serwisu Giveaway of the Day ponawia kampanię promocyjną swojego programowania. Do wzięcia jest produkt ze średniej półki, stanowiący kompromis pomiędzy darmową wersją Chameleon Task Manager Free, a najbardziej rozbudowaną wersję Pro, którą dzięki dzisiejszej promocji możemy nabyć z 50% zniżką.

Chameleon Task Manager Standard 3.1, stworzony przez firmę Neosoft Tools, to program stanowiący rozbudowaną alternatywę dla systemowego menadżera zadań w systemach Windows. Producent chwali się, że jego produkt daje większą kontrolę nad uruchamianymi w systemie procesami, pozwalając jednocześnie na optymalizację zużycia zasobów systemowych. Znajdziemy tu także bardziej szczegółowe informacje o działających procesach.

Wśród ciekawych funkcji dostępnych w Chameleon Task Manager Standard 3.1 wymienić należy kontrolę  obciążenia procesora i redukcję priorytetów procesów nadmiernie obciążających komputer czy automatyczną optymalizację wykorzystania pamięci RAM. Program pozwala na definiowanie listy niechcianych programów, których procesy będą automatycznie zabijane.

Chameleon Task Manager Standard 3.1 monitoruje także nowo uruchamiane aplikacje i każdorazowo wyświetla stosowną informację. W programie tym nie mogło również zabraknąć rozbudowanych statystyk dotyczących procesów i wykorzystania zasobów komputera.

Chameleon Task Manager Standard 3.1 może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP/2003/Vista/7 oraz na systemach w wersji 64-bitowej. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.17 MB.

Jak zdobyć Chameleon Task Manager Standard 3.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: Chameleon Task Manager Standard 3.1 za darmo”

  1. darek pisze:

    jest jezyk pl dostepny i faktycznie lepszy

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.