GOTD: TownScape USB Anti-Virus 2012 4.0 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 1 - 2012

Wraz z początkiem kwietnia na strony serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day powraca promocja oprogramowania antywirusowego. Tym razem do zgarnięcia narzędzie chroniące przed wirusami rozprzestrzeniającymi się przez nośniki wymienne. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu TownScape USB Anti-Virus 2012 w wersji 4.0. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie ok. 15$.  Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna tylko do jutra – 2 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

TownScape USB Anti-Virus 2012 4.0 to lekkie oprogramowanie antywirusowe, stworzone z myślą o ochronie nośników wymiennych, takich jak przede wszystkim pendrive-y i karty pamięci, ale potrafiącego chronić również przed innego typu zagrożeniami. Jak chwali się firma Snappersoft Inc., będąca producentem tego oprogramowania, istotną cechą TownScape USB Anti-Virus 2012 4.0 jest również brak potrzeby wykonywania jakichkolwiek aktualizacji baz danych programu.

Podstawową działania TownScape USB Anti-Virus 2012 4.0 jest autorski algorytm analizujący zachowanie aplikacji i na tej podstawie typujący potencjalnie niebezpieczne oprogramowanie. Producent wskazuje, że może to być dobre uzupełnienie dla standardowego oprogramowania antywirusowego. Mocną stroną aplikacji nie jest na pewno szata graficzna. Zarówno interfejs samego programu, jak i strona domowa produktu, nie porażają schludnością i dbałością o doznania estetyczne ;)

TownScape USB Anti-Virus 2012 4.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows Windows XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.88 MB.

Jak zdobyć TownScape USB Anti-Virus 2012 4.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.