GOTD: XUS Clock Plus za darmo

Dodał: admin kwiecień - 21 - 2012

Na sobotę administratorzy serwisu Giveaway of the Day wspólnie z firmą XUS Software Inc. przygotowali akcję rozdawniczą, która pomoże wzbogacić się o oprogramowanie będące funkcjonalnym zegarem z funkcją alarmu.  Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu XUS Clock Plus. Poza niniejszą promocją produkt ten można zakupić na stronie producenta w cenie 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do dnia jutrzejszego – 22 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

XUS Clock Plus to oprogramowanie stanowiące zamiennik standardowego zegara systemu Windows. Według deklaracji producenta głównymi zaletami aplikacji jest wbudowany moduł alarmowy oraz innowacyjny wygląd samego zegara. Co więcej wygląd ten jest całkowicie konfigurowalny, więc bez problemów zmienimy krój i rodzaj czcionki czy kolory zegara. XUS Clock Plus umożliwia śledzenie aktualnego czasu w różnych miastach świata, położonych w dowolnych strefach czasowych.

Główne cechy produktu XUS Clock Plus:

  • Innowacyjny i miły dla oka wygląd zegara.
  • W pełni konfigurowalny kolor oraz rozmiar zegara.
  • Obsługa wszystkich stref czasowych z uwzględnieniem czasu zimowego i letniego
  • Łatwy w obsłudze
  • Możliwość personalizacji wyświetlanych wiadomości oraz dźwięku alarmu.
  • Możliwość ustawienia timera wykonującego określoną akcję (zamknięcie systemu, restart, zablokowanie komputera, otwarcie pliku).
  • Możliwość ustawiania alarmów dla każdego czasu w każdej strefie czasowej.

Program XUS Clock Plus do swojego działania wymaga komputera wyposażonego w system operacyjny Microsoft Windows XP, 2003, Vista, 7.0, 2008, 8.0 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 1.34 MB.

Jak zdobyć XUS Clock Plus za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.