Laplink PCmover 6 Professional za darmo

Dodał: admin kwiecień - 9 - 2012

Po dwóch miesiącach przerwy mamy kolejną już w bieżącym roku promocję przygotowaną przez firmę Laplink. Aktualna akcja to ponowna szansa na zgarnięcie produktu, który może okazać się bardzo pomocnym narzędziem podczas niekiedy stresującej operacji migracji na nowy system operacyjny. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Laplink PC Mover. Skorzystanie z tej oferty pozwoli zaoszczędzić 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czas trwania promocji nie został sprecyzowany.

 

Laplink PCmover 6 Professional jest narzędziem pozwalającym na przeniesienie programów, plików i ustawień systemu podczas przesiadki ze starego na nowy komputer. Producent wskazuje również, że program ten z powodzeniem sprawdzi się podczas wykonywania procedury przywracania ustawień np. z obrazu dysku czy wykonywania aktualizacji systemu do nowszej wersji.

Laplink PCmover 6 Professional według zapewnień firmy Laplink posiada prostego w obsłudze kreatora, który przeprowadzi nas przez proces wybierania programów, plików i ustawień, które chcemy przenieść. Po przeprowadzeniu tej operacji nasz nowy komputer będzie zawierał wszystkie potrzebne nam dane, któe były przechowywane na starej maszynie. Laplink PCmover 6 Professional jest również narzędziem w pełni bezpiecznym – nie kasuje żadnych danych ze starego komputera, nie nadpisuje danych na nowym komputerze. Zyskujemy natomiast prostą funkcję pozwalającą cofnąć wykonane zmiany.

Jak zdobyć Laplink PCmover 6 Professional za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i postępować zgodnie z zawartymi tam wskazówkami. Konieczne będzie również utworzenie konta w serwisie producenta.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.