Otwarte testy SoftMaker Office Mobile for Android

Dodał: admin kwiecień - 12 - 2012

Pamiętacie firmę SoftMaker, specjalizującej się w produkcji komercyjnego oprogramowania biurowego, która ze swoim produktem SoftMaker Office chce odebrać część rynku pakietowi Microsoft Office? W dniu dzisiejszym ów producent rozpoczyna otwarte beta testy swojego nowego dziecka – pakietu biurowego przeznaczonego dla właścicieli urządzeń z systemem Android na pokładzie. Program jest na razie udostępniany całkowicie bez opłat. Planowana cena produktu w dniu premiery to 10$ za każdą z aplikacji.

SoftMaker to niemiecki producent oprogramowania zajmujący się rozwijaniem rozwiązań w dziedzinie oprogramowania biurowego. Z dniem dzisiejszym oferta producenta zostaje poszerzona o aplikacje dla systemów Android, co poszerzy i tak już pokaźną pulę programów dla urządzeń mobilnych. Jak chwali się sama firmy SoftMaker, nowe aplikacje to świetne rozwiązanie dla wymagających posiadaczy telefonów komórkowych i tabletów.

Uruchomiony w dniu dzisiejszym program beta testów poprzedzi zapowiadaną w niedługim czasie premierę aplikacji biurowych dla Androida. Według informacji producenta w ramach SoftMaker Office Mobile for Android dostępne będą trzy aplikacje: pakiet biurowy, arkusz kalkulacyjny oraz narzędzie do tworzenia prezentacji. Największą zaletą SoftMaker Office Mobile for Android ma być jego lekkość i szybkość oraz duża funkcjonalność, a także pełna kompatybilność z plikami tworzonymi pod kontrolą Microsoft Office. SoftMaker planuje osobną sprzedaż każdej z aplikacji pakietu w cenie 10$ bądź 10 euro.

Osoby zainteresowane przetestowaniem SoftMaker Office Mobile for Android muszą udać się na dedykowaną stronę beta testów w serwisie producenta SoftMaker, skąd można pobrać za darmo pełną wersję produktu.

Strona programu beta testów


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.