ScreenCamera.Net 3.0 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 6 - 2012

Powoli zaczynamy świąteczny weekend, możemy liczyć więc na okazyjny wysyp promocji oprogramowania. W serwisie Giveaway of the Day dziś ponownie do wzięcia jest oprogramowanie firmy  PCWinSoft Systems. Konkretnie zaś do wzięcia jest narzędzie przeznaczone do przechwytywania i obróbki strumieni wideo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ScreenCamera.Net 3.0. Standardowo produkt ten jest oferowany przez producenta w cenie 80$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna do jutra – 7 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

 

ScreenCamera.Net 3.0 to wielofunkcyjny program działający jak wirtualna kamera, narzędzie do przechwytywania obrazu z pulpitu komputera, oraz splitter kamerek internetowych. Pełne możliwości aplikacji dobrze obrazuje opis tego narzędzia zamieszczony na stronie producenta.

ScreenCamera.Net 3.0 to program działający jak kamera internetowa, którą kupujesz w sklepie, z tą różnicą, że narzędzie to  zamiast nagrywać oblicze osoby siedzącej przed komputerem przechwytuje obraz z ekranu komputera. Jeśli natomiast mamy już fizyczną kamerkę internetową, to dzięki wykorzystaniu ScreenCamera będziemy mogli ją wykorzystywać jednocześnie w wielu programach lub na różnych stronach internetowych.

Narzędzie pozwoli nam również na nagrywanie wysokiej jakości plików wideo z przeprowadzanych przez nas wideo rozmów. Z pomocą tej aplikacji możemy również nagrywać internetowe audycje, szkolenia, filmy instruktażowe itd.

Jak zdobyć ScreenCamera.Net 3.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.