WinISO 6 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 9 - 2012

Świąteczny poniedziałek w całkiem świeżym serwisie rozdawniczy Daily Software Giveaway, to szansa na zgarnięcie oprogramowania wyprodukowanego przez WinISO Computing Inc., a służącego do zarządzania obrazami płyt CD/DVD/Blu-Ray. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinISO Standard w wersji 6.  Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 30$. Aplikacja została wyposażona standardowo w interfejs w polskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać jedynie do dnia jutrzejszego.

 

WinISO Standard 6 to wygodna w obsłudze i funkcjonalna aplikacja zawierająca zestaw narzędzi niezbędnych do tworzenia, edycji, montowania wypalania oraz konwersji obrazów płyt. Jak chwali się producent, z pomocą programu bez trudu utworzymy nowe obrazy płyt w formatach ISO9660, UDF, HFS+, a także stworzymy obraz bezpośrednio z fizycznych nośników CD/ DVD/ Blu-ray.

WinISO Standard 6  obsługuje obrazy w formatach ISO, CUE/ BIN, NRG, MDF, CCD, IMG oraz DVD. Aplikacja daje również możliwość szybkiego otwierania obrazów oraz łatwego wyodrębniania plików z obrazów. Jak zapewnia producent, WinISO Standard 6 posiada także pełną obsługę odczytu oraz tworzenia bootowalnych obrazów płytek.

WinISO Standard 6 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi we wszystkie systemy operacyjne z rodziny Microsoft Windows aż po Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.2 MB.

Jak zdobyć WinISO Standard 6 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w znajdujący się w dolnej części link Download WinIso, by pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu oraz instrukcją rejestracji i aktywacji produktu.

Strona promocji


1 komentarz to “WinISO 6 za darmo”

  1. Witam!

    Poratuje ktoś paczką?

    Pozdrawiam

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.