Wondershare PDF Editor Beta za darmo

Dodał: admin kwiecień - 14 - 2012

O uruchomieniu własnego programu otwartych beta testów poinformował również znany nam już producent oprogramowania – firma Wondershare. Biorąc udział w tym wydarzeniu możemy przetestować funkcjonalność narzędzia do edycji dokumentów w formacie PDF. Udostępniony całkowicie za darmo produkt w wersji beta pozwala na korzystanie z pełnej funkcjonalności Wondershare PDF Editor przez okrągłe 100 dni. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Data premiery oraz cena produktu nie jest jeszcze znana.

Wondershare PDF Editor to – zdaniem jego twórców – profesjonalne i funkcjonalne narzędzie do edycji dokumentów w formacie PDF, które stanowi alternatywę dla drogich produktów marki Adobe czy Nitro. Jednocześnie siłą aplikacji jest przejrzysty i przyjazny interfejs użytkownika. Dzięki temu wykonywanie takich czynności jak edycja i wystawianie tekstu, grafiki i innych obiektów ma być szybkie i proste. W przeciwieństwie do innych tego typu produktów, w Wondershare PDF Editor wszystkie potrzebne funkcje są pod ręką, bez potrzeby przedzierania się przez skomplikowane menu.

Wondershare PDF Editor umożliwia dowolną edycję dokumentów. Z pomocą programu bez problemu zmienimy krój czcionki, rozmiar, kolor czy wyrównanie. Do naszej dyspozycji pozostawione zostało również narzędzie do tworzenia zaawansowanych adnotacji. Nie będziemy mieli również problemów z osadzaniem innych elementów, takich jak grafiki i zdjęcia, odsyłacze czy znaki wodne. Ponadto aplikacja daje możliwość eksportu dokumentów PDF do postaci w pełni edytowalnych plików Microsoft Word.

Wondershare PDF Editor Beta powinien działać bez żadnych problemów na komputerach wyposażonych w systemy Microsoft Windows XP /Vista / Windows 7 (32-bit). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 21.7 MB.

Pobierz plik instalacyjny programu

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.