Powoli do tradycji przechodzą akcję rozdawnicze właściciela marki Bifdefender, zajmującego się produkcją oprogramowania antywirusowego. Tym razem do czynienia mamy z akcją marketingową, której przedmiotem jest najnowsza edycja pakietu zabezpieczającego tegoż producenta. Przedmiotem niniejszej promocji są legalne i darmowe klucze licencyjne uprawniające do korzystania z pełnej wersji BitDefender Total Security 2012 przez 3 miesiące. Promocja jest przeznaczona dla użytkowników portalu społecznościowego Facebook.

 

To już kolejna z rzędu akcja rozdawnicza tego producenta, chociaż jednak dopiero pierwsza tym roku, w której mamy okazję przetestować najnowsze odsłony produktów antywirusowych marki Bitdefender. Przypomnijmy, że BitDefender Total Security 2012 jest najbogatszym w funkcje pakietem zabezpieczającym w ofercie tego producenta, więc jeśli ktoś chciałby sprawdzić zdolności programistów Bitdefendera, to warto skorzystać właśnie z tej akcji rozdawniczej.

W programie BitDefender Total Security 2012 czeka na nas przeprojektowany interfejs użytkownika, który ma być zarówno jeszcze bardziej miły dla oka, jak i bardziej funkcjonalny. Producent wprowadził funkcję pracy w trybie autopilota, pozwalającą na normalne korzystanie z komputera bez potrzeby martwienia się o jego bezpieczeństwo. Pakiet pracując w tym trybie automatycznie dopasowuje optymalne ustawienia, zapewniające należyty poziom ochrony.

W nowej wersji pakietu znajdziemy nowy moduł zapewniający ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem podczas korzystania z serwisów społecznościowych. BitDefender Total Security 2012 posiada także ciekawy moduł monitorowania i synchronizacji ważnych plików systemowych, które mogą być archiwizowane na zewnętrznych serwerach producenta. BitDefender Total Security 2012 oferuje również  tryb rescue pozwalający na permanentne usuwanie szkodliwych kodów w specjalnym, bezpiecznym środowisku. Bezpieczne przeglądanie Internetu zapewnia z kolei opcja wirtualizacji przeglądarki, dzięki której uruchomimy ją w odizolowanym środowisku.

Jak zdobyć BitDefender Total Security 2012 za darmo?

Wystarczy odwiedzić profil producenta w serwisie Facebook, a następnie zagrać w prostą grę i polubić profil.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.