CollageIt Pro za darmo

Dodał: admin maj - 8 - 2012

Pamiętacie jeszcze firmę Pearl Mountain Software, której promocje od czasu do czasu przewijają się na TechnetBlogu? Otóż ów producent z okazji zbliżającego się Dnia Matki przygotował akcję rozdawniczą, w której do wzięcia jest narzędzie do tworzenia kolaży. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu CollageIt Pro. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty będzie można korzystać aż do 13 maja.

 

CollageIt Pro to bardzo proste w obsłudze narzędzie do tworzenia cyfrowych kolaży z wybranych przez nas zdjęć i obrazków. Prostota programu w połączeniu z jego funkcjonalnością jest najważniejszą chyba cechą tego produktu wskazywaną przez producenta. Dzięki temu nawet niewprawiony użytkownik może szybko stworzyć swój własny kolaż.

Obsługa programu CollageIt Pro sprowadza się do wykonania trzech prostych kroków. W pierwszym wybieramy interesujące nas pliki graficzne. Następnie ustawiamy parametry naszego dzieła i generujemy podgląd kolażu. Na koniec zapisujemy tak stworzone dzieło w jednym z najbardziej popularnych formatów zapisu plików graficznych takich jak BMP, JPG, GIF, PNG, TGA itp.

Program CollageIt Pro został przystosowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP/ Vista (Ultimate/Starter/Home Basic/Home Premium/Premium/Business/Enterprise)/ 7 (x32/x64)/ 2000/ 2000/ 2003/ Server/.

Jak zdobyć CollageIt Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i skorzystać z przycisku Download by pobrać paczkę instalacyjną z promocyjną wersją programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.