GOTD: Ann Video Converter 4.5 za darmo

Dodał: admin maj - 5 - 2012

Tym razem administratorzy serwisu Giveaway of the Day dzięki współpracy z firmą AnnVideo Digital Technology Ltd. oferują nam kolejne narzędzie służące do konwersji wideo, powiększając tym samym pokaźną ofertę produktów tego typu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ann Video Converter w wersji 4.5. Standardowo produkt ten oferowany jest w cenie ok. 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można skorzystać tylko do jutra – 6 maja, do godz. 9:00 rano.

 

Trudno jednoznacznie stwierdzić, który to już konwerter plików wideo dostępny w bazie TechnetBloga jako oferowany za darmo ;) Konkurencja w tym segmencie rynku jest bowiem ogromna. Nie przeszkadza to oczywiście firmie AnnVideo Digital Technology Ltd reklamować Ann Video Converter 4.5 jako najlepszy i najbardziej profesjonalny konwerter spośród wszystkich tego typu narzędzi dostępnych na rynku.

Ann Video Converter 4.5 potrafi konwertować pliki wideo do formatów HD, DVD, AVI, MPEG (DVD/ VCD/ mpeg1/ mpeg2), MP4 (IPOD, PSP, 3GP) WMV, RMVB, MOV oraz dokonywać konwersji plików wideo do plików audio (MP3, AAC, AC3 i inne popularne formaty). W programie znajdziemy również możliwość dokonywania konwersji materiałów multimedialnych dla smartfonów: iPhone, HTC, Nokia n8 n97 n95, Motorola, Sony Ericssion, Samsung, Blackberry.

Program Ann Video Converter 4.5 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w  systemy operacyjne Microsoft Windows 98/ NT/ 2000/ XP/ Vista. Wielkość pliku instalacyjnego to 10 MB.

Jak zdobyć Ann Video Converter 4.5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.