GOTD: Easy Macro Recorder 4.4 za darmo

Dodał: admin maj - 4 - 2012

Po ponad roku przerwy na stronach serwisu z promocjami Giveaway of the Day ponownie gości firma GoldSolution Software ze swoim sztandarowym produktem. Dzięki temu mamy okazję zgarnąć narzędzie, które pomoze nam w zautomatyzowaniu pracy wykonywanej na komputerze. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Easy Macro Recorder w wersji 4.4. Standardowa cena tego produktu nie uległa zmianie i w dalszym ciągu wynosi 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 5 maja, do godz. 9:00 rano.

 

 

 

To już kolejna okazja na uzyskanie całkowicie bezpłatnej i legalnej licencji na Easy Macro Recorder. GoldSolution Software to producent oprogramowania, który regularnie rozdaje swoje produkty w tego typu promocjach. Do zgarnięcia jest ponownie najnowsza wersja tego produktu, więc jest to dobra okazja do wykonania bezpłatnego upgrade-u, ale również do zapoznania się z funkcjonalnością tego produktu.

Easy Macro Recorder 4.4 to proste narzędzie do tworzenia makr,  czyli zdefiniowanej przez nas sekwencji czynności i poleceń, która jest  zapisywana przez program. Odtworzenie zapisanego makra spowoduje  wykonanie zdefiniowanych poleceń w dokładnie takiej kolejności jak przy  nagrywaniu makra. Dzięki temu możemy zautomatyzować wykonywanie często  powtarzających się czynności wykonywanych przez nas na komputerze.

Easy Macro Recorder 4.4 potrafi nagrać wszelkie operacje wykonywane za pomocą myszki oraz  wszelkie ciągi znaków wpisane za pomocą klawiatury. Program współpracuje  z każdą aplikacją systemu Windows. Jak chwali się producent jest to  narzędzie typu nagraj – zapisz – odtwórz, niewymagające od użytkownika  żadnej wiedzy i umiejętności dotyczących programowania.

ProgramEasy Macro Recorder 4.4 może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows w wersjach Windows 98/ SE/ ME/ NT/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu 2.66 MB.

Jak zdobyć Easy Macro Recorderv 4.4 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano     czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i  zainstalować! Więcej informacji  w pliku tekstowym  w  paczce  z  instalatorem    programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.