Dziś gościem promocji w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day jest ponownie świetnie nam znana firma Paragon Software. Do wzięcia zaś jest narzędzie do przenoszenia systemu z fizycznego komputera na maszynę wirtualną. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji Paragon Virtualization Manager w wersji 12 Compact. Program posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Standardowa cena tego produktu poza promocją to ok. 30$. Promocja niezmiennie potrwa tylko do jutra – 24 maja, do godz. 9:00 rano.

 

Paragon Virtualization Manager 12 Compact to narzędzie zaprojektowane z myślą o użytkownikach oprogramowania do tworzenia i obsługi maszyn wirtualnych, takich jak np. Oracle Virtual Box 4; Microsoft Virtual PC; VMware Workstation; VMware Fusion.

Z pomocą Paragon Virtualization Manager 12 Compact z łatwością przeniesiemy cały nasz system do środowiska wirtualnego (P2V), jak również przywrócimy wirtualny system z powrotem na fizyczny komputer (V2P). Virtualization Manager pozwala również na pracę z dyskami wirtualnymi bez konieczności odpalania maszyny wirtualnej, migrację z jednej maszyny wirtualnej na drugą (v2V) , wymianę danych pomiędzy środowiskiem fizycznym a wirtualnym, wykonywanie  operacji na partycjach oraz wiele innych czynności.

Program Paragon Virtualization Manager 12 Compact został przygotowany do pracy pod kontrolą komputerów wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows 7 (x32/x64), Vista (x32/x64), XP Professional (x32/x64), Windows XP Home.  Wielkość pliku instalacyjnego  programu  to 47.4 MB.

Jak zdobyć Paragon Virtualization Manager 12 Compact  za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.