GOTD: XUS Desktop ponownie za darmo

Dodał: admin maj - 27 - 2012

Na koniec tygodnia administratorzy GOTD proponują nam powtórkę marcowej promocji oprogramowania firmy XUS Software Inc. Do wzięcia jest ponownie ciekawe narzędzie będące menadżerem ikon umieszczonych na pulpicie. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu  XUS Desktop. Standardowa cena tego produktu wzrosła i wynosi obecnie aż 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ta zgodnie z tradycją będzie aktywna tylko do jutra – 28 maja, do godz. 9:00 rano.

 

XUS Desktop to aplikacja będąca menadżerem pozwalającym na zarządzanie ikonami umieszczonymi na pulpicie. Jak zapewniają twórcy tego narzędzia, XUS Desktop pozwoli nam łatwo i szybko zapanować nad wszystkimi ikonami. Dzięki produktowi uporządkujemy zgromadzone na pulpicie ikony w ten sposób, że będzie on wyglądał schludnie i ładnie, a my szybciej odnajdziemy interesujący nas skrót.

XUS Desktop oferuje nam również zupełnie nowy i banalnie prosty w obsłudze system uruchamiania wybranych programów. Autorzy produktu chwalą się, że XUS Desktop jest świetnym rozwiązaniem dla osób zmęczonych ciągłym poszukiwaniem konkretnego elementu w bezładnym skupisku ikon na pulpicie.

Najważniejsze cechy XUS Desktop:

  • w łatwy sposób porządkuje ikon na pulpicie
  • posiada rozwiązania pozwalające na szybkie uruchamianie programów
  • upraszcza pracę z komputem
  • oferuje szereg przydatnych i użytecznych funkcji
  • pozwala na rozwiązanie problemu zbyt dużej liczby ikon na pulpicie

Program XUS Desktop został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, 2003, Vista, 7.0, 2008, 8.0 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.78 MB.

Jak zdobyć XUS Desktop za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.