GOTD: Zortam Mp3 Media Studio Pro 13 za darmo

Dodał: admin maj - 20 - 2012

Kolejny tydzień w serwisie  promocjami oprogramowania Giveaway of the Day kończy się akcją rozdawniczą organizowaną wspólnie z firmą Zortam Corporation, w której do wzięcia jest zestaw narzędzi do zarządzania zbiorami cyfrowej muzyki. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu  Zortam Mp3 Media Studio Pro w wersji 13. Standardowa cena tego produktu wynosi  obecnie 25$. Aplikacja  posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 21 maja, do godz. 9:00 rano.

 

Zortam Mp3 Media Studio Pro 13 to – według słów jego twórców – prawdziwy kombajn składający się z kilku narzędzi służących do zarządzania i edycji plików MP3. W skład pakietu wchodzi m.in. Zortam Auto Tagger pozwalający na pozyskiwanie danych dotyczących okładki płyty, tekstu utworu, rodzaju utworu i innych danych zapisywanych w tagach pliku MP3, a pobieranych z bazy danych Zortam.

Oprócz tego w Zortam Mp3 Media Studio Pro 13 znajdziemy takie narzędzia jak Organizer MP3, Mp3 Normalizer, Edytor tagów ID3, Mp3 Player,  Narzędzie do rippowania i konwersji płytek CD oraz plików WAV. Co więcej z pomocą programu możemy szybko i masowo zmienić nazwy plików, kierując się przy tym danymi z tagów, dokonać synchronizacji danych w tagach oraz szybko wyszukać zduplikowane utwory muzyczne.

Program  Zortam Mp3 Media Studio Pro 13 został przygotowany do pracy pod kontrolą komputerów wyposażonych w systemy Microsoft Windows XP, Vista, 7 (x32/x64).  Wielkość pliku instalacyjnego  programu  to 6.74 MB.

Jak zdobyć Zortam Mp3 Media Studio Pro 13 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać    i  zainstalować! Więcej informacji w pliku  tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.