Serif PagePlus 11 za darmo

Dodał: admin maj - 27 - 2012

Ze snu zimowego zbudziła się stosunkowo młoda witryna rozdawnicza DownloadCrew. Po długiej przerwie ów serwis powraca za to z całkiem ciekawą promocją oprogramowania firmy Serif, pozwalającą na zdobycie rozbudowanego narzędzia DTP. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Serif PagePlus w wersji 11. Producent informuje, że standardowa cena programu wynosi ok. 100$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji można korzystać tylko do końca dzisiejszego dnia.

Chociaż edytor tekstów jest bardzo przydatnym typem oprogramowania, to pojawiają się takie sytuacje, w których narzędzie to jest mało przydatne, ponieważ użytkownik potrzebuje większej funkcjonalności i elastyczności. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z zaawansowanych narzędzi do składu – DTP. Właśnie takim narzędziem jest Serif PagePlus 11 oferujący możliwość zaawansowanego projektowania i składu różnorodnych publikacji: zaczynając od plakatów, poprzez broszury, a kończąc na skomplikowanych wydawnictwach.

Serif PagePlus 11 umożliwia pracę z tekstem, obrazami oraz kształtami, które mogą być swobodnie osadzane w tworzonym dokumencie. W programie znajdziemy również opcję eksportu tworzonych plików do formatu PDF. Możemy również dokonać odwrotnej operacji – importować dokument PDF. Wówczas Serif PagePlus 11 zajmie się jego konwersją umożliwiając swobodną edycję jego zawartości i zachowując układ dokumentu PDF oraz formatowanie. Producent zapewnia, że Serif PagePlus 11 został zaprojektowany w ten sposób, by był przydatny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

Chociaż promocja jest dosyć ciekawa, to firma Serif nie zaoferowała tutaj świeżego produktu, a zaserwowała raczej odgrzewanego kotleta. Serif PagePlus 11 jest już bowiem produktem nieco leciwym, gdyż jego premiera miała miejsce w 2005 roku. Mimo wszystko nie przeszkadza to w skutecznej i efektywnej pracy z programem. Przy okazji należy zwrócić uwagę na agresywną politykę marketingową firmy Serif. Producent lubuje się w częstych kampaniach e-mailowych skierowanych do uczestników swoich akcji rozdawniczych.

Jak zdobyć Serif PagePlus 11 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i kliknąć przycisk Download, by pobrać specjalny promocyjny plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Producent zapewnia, że Serif PagePlus 11 zosta


5 komentarzy to “Serif PagePlus 11 za darmo”

 1. Gość pisze:

  Ze snu zimowego, to powinien obudzić się autor tegoż to bloga i podawać informacje nieco wcześniej, a nie za pięć dwunasta. Ja wiem, że lepiej późno niż wcale, ale nie każdy ma akurat te pięć minut by się na jakąś okazję załapać :)
  Pozdrawiam.

 2. Anonim pisze:

  Nie uczyli w Gimbusowni czytać ze zrozumieniem?

  We’re giving you Serif PagePlus 11, a full DTP tool originally sold for $99.99. This is a previous version of PagePlus. You can download PagePlus 11 between 19:00 CET on Friday May 25 2012 to 23:59 CET on Sunday May 27 2012.

 3. admin pisze:

  @Gość
  Niestety TechnetBlog to projekt hobbystyczny i praca na etacie nie pozwala mi na tak szybkie reagowanie jakbym tego chciał (i inni czytelnicy z resztą też), więc proszę o odrobinę wyrozumiałości tudzież o pomoc w dystrybucji informacji ;)

 4. jan pisze:

  amin tak trzymaj jestem z tobą trzymaj tak dalej

 5. Anatolij pisze:

  Ja dopiero dziś zarejestrowałem program (teoretycznie to nawet chyba już cztery dni po terminie) i jest dobrze.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.