System Mechanic na 6 miesięcy za darmo

Dodał: admin maj - 29 - 2012

W stosunkowo młodym serwisie rozdawniczym Daily Software Giveaway dziś z kolei coś dla osób zainteresowanych dostrajaniem i tuningowaniem swojego komputera.Do wzięcia jest bowiem program narzędziowy do optymalizacji systemów Windows, od firmy iolo technologies. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu System Mechanic wraz z kluczem licencyjnym uprawniającym do korzystania z produktu przez 6 miesięcy. Standardowa cena narzędzia to ok 50$.

 

System Mechanic to jedno z bardziej znanych i skutecznych programów, służących do optymalizacji i przyspieszania systemów Windows. Aplikacja została wyposażona w pakiet narzędzi i modułów umożliwiających szczegółową analizę kondycji komputera i będących w stanie zdiagnozować problem oraz zaoferować konkretne rozwiązania mające na celu jego wyeliminowanie.

System Mechanic poradzi sobie z takimi czynnościami jak wyszukiwanie i usuwanie zbędnych plików-śmieci, naprawa problemów związanych z bezpieczeństwem, czyszczenie listy autostartu czy wyszukiwanie i usuwanie uszkodzonych kluczy rejestru. Aplikacja może również w niektórych przypadkach skutecznie wpłynąć na poprawę jakości i szybkości połączenia z Internetem poprzez optymalizację odpowiednich ustawień systemu. Warto również wspomnieć o modułach defragmentacji rejestru oraz optymalizacji pamięci RAM, dzięki którym komputer może znacząco przyśpieszyć.

System Mechanic został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 2000 / XP / Vista / 7.

Jak zdobyć System Mechanic za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i skorzystać z dwóch odsyłaczy w dolnej części strony. Jeden z nich umożliwia pobranie pliku instalacyjnego, zaś drugi przenosi nas na stronę internetowego sklepu, gdzie po wpisaniu kodu rabatowego: DSG cena produktu zostanie obniżona do zera.

Strona promocji


4 komentarze to “System Mechanic na 6 miesięcy za darmo”

 1. Wojtek pisze:

  Witam
  Można prosić o jakiś bezpośredni link bo nie mogę znaleźć tego na ich stronie.

  z góry dzieki
  pozdrawiam
  W

 2. Wojtek pisze:

  dobra już mam i pobieram
  http://www.iolo.com/promo/cmount/index.htm

 3. Anatolij pisze:

  Promocja jeszcze działa.
  Wchodzimy tu http://tnij.org/qv2s i wpisujemy co trzeba i tam gdzie trzeba.
  Przy pomocy menadżera pobierania http://sm.iolo.com/ pobieramy program.
  Instalujemy, rejestrujemy.
  To wszystko!

 4. Damian pisze:

  Widzę że Admin nie dodał jeszcze newsa o naprawdę świetnej promocji, PowerArchiver 2011 Standard jest dziś za darmo na bitsdujour.com
  Oto link:
  http://www.bitsdujour.com/software/powerarchiver-2011/

  Śpieszcie się, do końca zostało jeszcze 13 godzin. Świetna alternatywa dla WinRAR, w dodatku po polsku

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.