Testuj za darmo Norton Internet Security 2013

Dodał: admin maj - 6 - 2012

Fani mocnych wrażeń, a jednocześnie miłośnicy okazji na bezpłatne zdobycie komercyjnego oprogramowania mogą zacierać ręce. Program otwartych beta-testów swoich produktów antywirusowych uruchomiła również firma Symantec. W związku z tym od teraz każdy zainteresowany może cieszyć się legalną i darmową pełną wersją produktów Norton Internet Security 2013, Norton Antivirus 2013 oraz Norton 360 w wersji 7. Niniejsze aplikacje zostały udostępnione w angielskiej wersji językowej.

 

Firma Symantec, podobnie jak jej największy konkurent – Kaspersky, również stawia na przygotowanie wszystkich linii swoich produktów na współpracę z systemem Windows 8, który swój debiut na sklepowych półkach będzie miał prawdopodobnie jeszcze w połowie tego roku. Symantec liczy więc przede wszystkim na testerów w postaci użytkowników, którzy zdecydowali się na instalację Windows 8 w wersji Consumer Preview.

Co ciekawego czeka na nas w Norton Internet Security 2013, Norton Antivirus 2013 oraz Norton 360 w wersji 7? Symantec stawia przede wszystkim na integrację z nowym systemem i funkcjonalnościami weń zaimplementowanymi. Programiści produktów marki Norton postawili przede wszystkim na integrację z nowym interfejsem Metro oraz przygotowali główne okno programu na wygodną obsługę z poziomu urządzeń z dotykowymi ekranami.

Producent chwali się również kompatybilnością z nowym mechanizmem bootowania, dzięki czemu moduły antywirusowe będą w stanie jeszcze skuteczniej chronić komputery swoich użytkowników. Poza tym programiści Symentec popracowali nad usprawnieniem dobrze już znanego z wersji poprzednich mechanizmu Insight oraz SONAR, który w Norton Internet Security 2013 będzie chronił system także w przypadku jego uruchomienia w trybie awaryjnym. Norton Internet Security 2013, Norton Antivirus 2013 oraz Norton 360 w wersji 7 czynią spory ukłon w stronę użytkowników korzystających z mobilnego internetu. Produkty będą bowiem pozwalać na pominięcie mniej ważnych aktualizacji w celu zaoszczędzenia cennych megabajtów, które w niektórych taryfach mogą słono kosztować.

Tak jak w poprzednich programach beta testów firmy Symantec konieczna jest krótka rejestracja oraz pobranie pliku instalacyjnego produktu. Serwis internetowy producenta wygeneruje dla nas również specjalny klucz licencyjny umożliwiający testowanie pełnych wersji bez żadnych ograniczeń.

Strona programu beta testów Norton Internet Security 2013, Norton Antivirus 2013 oraz Norton 360


10 komentarzy to “Testuj za darmo Norton Internet Security 2013”

 1. bonar pisze:

  There is a temporary export restriction from the country of origin to the destination country. Please try again in 15 days.

  nie da rady :(

 2. admin pisze:

  @bonar
  jeszcze wczoraj pobierałem bez problemu ;)
  Jeżeli Ci zależy na tych testach to zawsze można skorzystać z jakiegoś serwera proxy albo VPN zlokalizowanego w USA.

 3. Emmekk pisze:

  Już pobieram na twardziela za chwilkę.
  Beta wersyjka i open door,dla wirusków.
  To kocham.Extremalna jazda i adrenalinka,
  to jest to co wujek lubi.

 4. Grimix pisze:

  NIS 2012 siedzi mi na jednym z kompów, NIS 2013Beta na drugim
  Baza jest ta sama, testują tylko oprogramowanie i resztę dodatków.
  Do października mam darmową ochronę jednego z kompów, później wgrywam 90 dniową wersję ENG, następnie 90 dniową PL

 5. MM pisze:

  Hej dałbys link do tych 90dniowych wersji co? :P

 6. MM pisze:

  btw lepiej wgrać NIS czy Norton360?

 7. Grzes pisze:

  Dlaczego po rejestracji mam tylko na 14 dni??

 8. Grimix pisze:

  @MM 90 dniówki będą gdy wydadzą pełną wersję
  NIS jest leciutki – 360 też ale to większa krowa, jak backup automatyczny do 5GB danych na serwer symanteca Cie nie interesuje to bierz NIS
  @Grzes, automatycznie będzie przedłużany – 14 dni gdy nie masz dostępu do netu

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.