WinX DVD Ripper Platinum znowu za darmo

Dodał: admin maj - 10 - 2012

W prawdzie dopiero od niedawna zaczęliśmy cieszyć się prawdziwą wiosną, jednak nie przeszkadza to firmie Digiarty Software bodaj jako pierwszej w tym roku organizować kolejną akcję rozdawniczą szumnie zwaną „letnią”, w której do wzięcia jest narzędzie do rippowania płyt DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX DVD Ripper Platinum. Narzędzie to jest obecnie oferowane w  cenie 36$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja jest ograniczona w czasie i będzie aktywna jedynie do 25 maja.

 

WinX DVD Ripper Platinum to oprogramowanie przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych posiadanych przez nas filmów na płytkach DVD poprzez ich rippowanie i konwersję do popularnych formatów zapisu   plików wideo. Program ten był już przedmiotem tak wielu akcji  promocyjnych, że stali czytelnicy nie powinni mieć żadnych problemów z  przypomnieniem sobie funkcjonalności tego produktu. ;)

Dla  tych, którzy chcieliby się zapoznać z funkcjonalnością najnowszego  wydania produktu WinX DVD Ripper Platinum oraz z subiektywnymi  odczuciami naszego kolegi, który podjął się próby przetestowania i  zrecenzowania tego oprogramowania, zapraszam do zapoznania się z tym artykułem.

WinX  DVD Ripper Platinum do swojego działania wymaga obecności systemu   operacyjnego Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista , Windows 7. Wielkość   pliku instalacyjnego programu to 11.5MB.

WinX DVD Ripper Platinum był przedmiotem wielokrotnych promocji na przestrzeni ostatnich lat, toteż większość czytelników TechnetBloga posiada już własne klucze licencyjne na ten produkt. Dla tych zaś, którzy nie mieli okazji zaznajomić się z funkcjonalnością produktów, a jednocześnie spóźnią się ze skorzystaniem z niniejszej oferty, mamy pewne koło ratunkowe. Wystarczy skontaktować się z administratorami TechnetBlog, a poratujemy całkowicie darmowym kluczem licencyjnym z puli dziennikarskiej. ;)

Jak zdobyć WinX DVD Ripper Platinum za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i skorzystać z przycisku Get License Code, by uzyskać darmowy klucz licencyjny oraz pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.