Backup4all Lite 4.6 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 2 - 2012

Firma Softland – znana przede wszystkim z produkcji oprogramowania do backupu danych – nie odpuszcza i kolejny raz organizuje akcję rozdawniczą swojego produktu. Dzięki temu do wzięcia jest zautomatyzowane narzędzie do wykonywania kopii zapasowych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Backup4All w wersji Lite 4.6. Standardowo producent oferuje ów produkt w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

 

To nie pierwsza już i zapewne nie ostatnia promocja, której przedmiotem jest produkt  Backup4all Lite. Promocji tej nie można jednak określić jako niebywałej okazji, ponieważ program w wersji Lite to produkt dosyć prosty i ubogi w funkcje, który robi wrażenie specjalnie zaprojektowanej na cele promocyjnej aplikacji. Można go więc traktować nie jako pełną wersję samodzielnego produktu, ale jako demonstracyjną wersję płatnych odmian Backup4all.

W programie znajdziemy tak podstawowe funkcje jak proste i czytelne kreatory pozwalające na wybranie plików i folderów, które chcemy archiwizować oraz zaplanowanie operacji backupy przy użyciu harmonogramu zadań. Backup4all Lite 4.6 został wyposażony również w filtry za pomocą których wyłączmy z kopii zapasowych pliki o konkretnych rozszerzeniach. Warto również wspomnieć o możliwości backupowania plików aktualnie będących w użyciu czy możliwości skorzystania z wtyczek, które zarchiwizują dane z przeglądarek internetowych oraz programów pocztowych.

Użytkownicy, których potrzeby są nieco większe będą niestety musieli poczekać na inną promocję oprogramowania tego typu lub zakupić bardziej rozbudowane wersje Backup4all Lite 4.6, posiadające funkcje pozwalające na wykonywanie dużo bardziej skomplikowanych operacji wykonywania kopii zapasowych.

Program Backup4all Lite 4.6 został przygotowany do pracy pod kontrolą komputerów wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows 7 (x32/x64), Vista (x32/x64), XP, 2000 oraz 2008/2003/2000 Server.

Jak zdobyć Backup4all Lite 4.6  za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji, a następnie wypełnić prosty i krótki formularz rejestracyjny.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.