Beta-testy: ESET Smart Security 6 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 9 - 2012

Nawiązując do ostatniej promocji ESET Nod32 Antivirus, która cieszyła się sporym zainteresowaniem, należy również wspomnieć o przeprowadzanym przez firmę ESET programie otwartych beta testów produktów ESET Smart Security 6 oraz ESET Nod32 Antivirus. Dzięki temu możemy pomóc producentowi w doszlifowaniu nowych wersji wspomnianych programów oraz cieszyć się darmową ochroną antywirusową. Co więcej, producent wśród swoich beta testerów rozdaje roczne licencje na pakiet zabezpieczający ESET Smart Security.

 

Eset Smart Security to – jak powszechnie wiadomo ;) – pakiet zabezpieczający, który oferuje kompleksową ochronę komputera przed wszelkimi typami złośliwego oprogramowania. W skład pakietu wchodzą 4 moduły chroniące system: antiwirus, antispyware, firewall oraz antispam.

Skupmy się natomiast na nowej funkcjonalności, która jest efektem prac nad ESET Smart Security 6. Na plan pierwszy wysuwa się nowy moduł antykradzieżowy Anti-Theft, który w założeniu ma pomóc w odzyskaniu skradzionego sprzętu. Program pozwala na identyfikowanie położenia komputera na mapie na podstawie sygnału sieci Wi-Fi, dyskretnym przechwytywaniu obrazu z wbudowanej kamery internetowej czy automatycznym wykonywaniem zrzutów ekranu, które mogą doprowadzić nas do złodzieja.

Wśród pozostałych nowości wymienić należy opcję skanowania w czasie bezczynności systemu, skanowania plików podczas ich pobierania z Internetu oraz funkcję przywracania aktualizacji. Producent chwali się również poprawioną heurystyką, ulepszonym mechanizmem oceny reputacji plików oraz zmodyfikowaną zaporą sieciową. Zmianie uległ również interfejs użytkownika.

Jak wziąć udział w beta testach firmy ESET?

Wystarczy skorzystać z odnośników poniżej by pobrać plik instalacyjny interesującego nas produktu:

ESET Smart Security 6 Beta 32-bit
ESET Smart Security 6 Beta 64-bit

ESET Nod32 Antivirus 6 Beta 32-bit
ESET Nod32 Antivirus 6 Beta 64-bit

Warto również wspomnieć, że firma ESET przygotowała dla swoich testerów konkurs, w którym co tydzień losowanych jest 100 rocznych licencji na produkt ESET Smart Security. W losowaniu auomatycznie biorą udział wszyscy testerzy, którzy aktywowali moduł Anti-Theft. Nagrody są przesyłane na adres e-mail, którzy posłużył do aktywacji Anti-Theft, warto więc podać adres często używanej skrzynki.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.