GOTD: 4Media Burner Studio 1.0 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 21 - 2012

Lubująca się w tego typu akcjach promocyjnych firma 4Media Software ponownie przy współpracy z serwisem Giveaway of the Day przeprowadza promocję swojego oprogramowania, tym razem służącego do nagrywania płyt CD/DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu 4Media Burner Studio w wersji 1.0. Standardowa cena tego produktu wynosi ok. 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna tylko do jutra – 22czerwca, do godz. 9:00 rano.

 

4Media Burner Studio to według słów jego producenta, profesjonalne narzędzie służące do nagrywania płyt CD/DVD, tworzenia obrazów płyt w formacie ISO, tworzenia bootowalnych nośników, wykonywania kopii zapasowych danych oraz tworzenia dokładnych kopii nośników z możliwością ich zapisu w formacie ISO.

Producent zapewnia, że 4Media Burner Studio jest prostym  programem, który powinien sprawdzić się w codziennych zastosowaniach, a z jego obsługą powinni poradzić sobie bez trudu nawet mniej zaawansowani użytkownicy.  Aplikacja obsługuje wszystkie popularne typy nośników, w tym m.in. CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, DVD+R DL. Narzędzie pozwala również na kasowanie nośników wielokrotnego użytku (RW).

Program 4Media Burner Studio 1.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ (SP2 lub nowszy)/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.14 MB.

Jak zdobyć 4Media Burner Studio 1.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.