GOTD: Advanced SystemCare Pro 5 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 7 - 2012

Giveaway of the Day dziś nie świętuje i zamieszcza kolejną promocję oprogramowania. Tym razem do wzięcia jest narzędzie do optymalizacji i przyśpieszania działania systemu od firmy IObit, które dosyć często jest rozdawane w tego typu promocjach. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu IObit Advanced SystemCare w wersji Pro 5 wraz z licencją ważną przez 6 miesięcy. Producent obecnie wycenia ten produkt na 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji można skorzystać jedynie do jutra – 8 czerwca, do godz. 9:00 rano.

Advanced SystemCare Pro 5 jest rozbudowanym narzędziem pozwalającym na wykonanie kompleksowej optymalizacji systemu Windows. Producent chwali się, że jest to wielokrotnie nagradzany program typu „zainstaluj i zapomnij” posiadający banalnie prosty w obsłudze interfejs użytkownika.

Advanced SystemCare Pro 5 potrafi zanalizować system i przeprowadzić kompleksowe czyszczenie i dopasowanie ustawień, pozwalające na wyciśnięcie z systemu maksymalnej mocy. Program czyści system z zaginionych plików, pozbywa się niechcianych danych, a także automatycznie wykrywa ponad 50 rodzajów plików-śmieci niepotrzebnie zajmujących miejsce w systemie. Znajdziemy tu także moduł pozwalający na optymalizację połączenia z Internetem.

Program zajmuje się także kondycją rejestru systemowego. Advanced SystemCare Pro 5 potrafi usunąć zbędne wpisy rejestru, oraz zdefragmentować plik rejestru. Aplikacja posiada również możliwość defragmentacji dysków twardych oraz moduł odpowiedzialny za identyfikacje i wyłączenie zbędnych procesów uruchamiających się wraz ze startem systemu. Warty uwagi jest również obecny w Advanced SystemCare Pro 5 moduł antyspyware pozwalające na zidentyfikowanie i pozbycie się złośliwego oprogramowania szpiegującego.

Program Advanced SystemCare Pro 5 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000/ XP/ Vista/ 7/ 8 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 26.7 MB.

Jak zdobyć Advanced SystemCare Pro 5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.