GOTD: Aml Pages 9.35 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 5 - 2012

Dziś w serwisie z promocjami oprogramowania Giveaway of the Day coś dla osób poszukujących narzędzia do uporządkowanego przechowywania notatek. Do wzięcia jest bowiem podręczny notatnik i organizer od firmy G&G Software. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Aml Pages w wersji 9.35. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie ok. 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Z oferty można korzystać  do jutra -6 czerwca, do godz. 9:00 rano.

Aml Pages 9.35 to podręczny notatnik i organizer oparty o strukturę drzewa. Aplikacja pozwala na przechowywanie wszelkiego typu notatek, informacji, stron internetowych, haseł oraz adresów stron internetowych, przy użyciu wygodnej struktury drzewa, która pozwala zapanować nad wszystkimi danymi i szybko dotrzeć do potrzebnych elementów.

Aplikacja Aml Pages 9.35 została wyposażona we wsparcie dla danych przechowywanych w postaci czystego tekstu, tekstu sformatowanego (RTF), stron internetowych, tabele, liczby, załączniki, a dzięki zestawowi wtyczek – również innego typu elementów. Aml Pages 9.35 pozwala na szybkie przeszukiwanie baz danych i błyskawiczne docieranie do konkretnych notatek. Ciekawą funkcją jest również wykonywanie kopii zapasowej zgromadzonych danych, chroniąc przed ich przypadkową utratą.

Program Aml Pages 9.35 został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows 98\ ME\ 2000\ XP\ Vista\ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.63 MB.

Jak zdobyć Aml Pages 9.35 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.