GOTD: Ashampoo Internet Accelerator 3 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 6 - 2012

Na strony serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day ponownie zawitała niemiecka firma Ashampoo. Weteran akcji marketingowych odgrzewa stary kotlet i ponownie rozdaje swoje oprogramowanie do optymalizacji połączenia z Internetem. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Internet Accelerator w wersji 3. Standardowa cena produktu wynosi obecnie 20$. Produkt posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 7 czerwca, do godz. 9:00 rano.

Ashampoo Internet Accelerator 3 to  program służący do przyspieszania naszego połączenia z Internetem. Firma Ashampoo nie postarała się tym razem zbyt mocno, gdyż produkt ten nie jest pierwszej świeżości, a producent decyduje się go rozdawać od czasu do czasu już od kilku lat. Promocją nie będą z pewnością zainteresowani użytkownicy, którzy mają w swoich komputerach zainstalowany Ashampoo WinOptimizer, gdyż Internet Accelerator 3 jest jednym z modułów WinOptimizera.

Na stronie producenta znaleźć możemy zachęcający tekst promocyjny, mówiący o tym, jak wiele opcji konfiguracyjnych systemu Windows, a także przeglądarek internetowych wpływa na szybkość działania łącza internetowego. Dzięki Ashampoo Internet Accelerator 3 możecie optymalnie dopasować te wszystkie opcje bez zbędnego klikania i grzebania w plikach konfiguracyjnych.

Co ciekawego znajdziemy w programie? Przede wszystkim Ashampoo Internet Accelerator 3 pomoże nam poprzez ustawienie stosownych opcji konfiguracyjnych przyspieszyć Internet Explorera oraz Mozillę Firefox. Program posiada również moduł służący do czyszczenia plików tymczasowych tworzonych podczas przeglądania sieci. W aplikacji znajdziemy ponadto moduł, który podczas przeglądania internetu sprawdza adres strony internetowej na którą zamierzamy wejść, by uchronić nas przed witrynami zawierającymi szkodliwe oprogramowanie. Ashampoo Internet Accelerator 3potrafi również dokonać zmian w rejestrze systemowym, które wpływają na szybkość łącza internetowego.

ProgramAshampoo Internet Accelerator 3  został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.44 MB.

Jak zdobyć Ashampoo Internet Accelerator 3 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.