GOTD: Beyond Sync Standard 4.3 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 4 - 2012

Nowy tydzień rozpoczynamy od zajrzenia na strony świetnie nam znanego serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day.  Dziś do wzięcia wystawiony został produkt firmy Fevosoft, przeznaczony do synchronizacji plików i folderów. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Beyond Sync Standard w wersji 4.3. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie ok. 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej (częściowo spolszczony). Z oferty można korzystać tylko do jutra – 5 czerwca, do godz. 9:00 rano.

Beyond Sync Standard 4.3 to narzędzie przeznaczone do synchronizacji plików i folderów w czasie rzeczywistym. Dzięki temu synchronizacja danych w folderach może być dokonywana natychmiast po powstaniu jakichkolwiek zmian. Producent zapewnia przy tym, że to wygodna, szybko oraz pewna metoda utrzymywaniu wielu źródeł danych w identycznym stanie.

Co warte wspomnienia, producent programu Beyond Sync Standard 4.3 podkreśla, żę siłą produkt jest również intuicyjność i prostota jego obsługi. Według opis na stronie domowej, Beyond Sync Standard 4.3 w przeciwieństwie do innych tego typu produktów dostępnych na rynku nie posiada ogromnej ilości opcji konfiguracyjnych, pozwalając tym samym szybko okiełznać obsługę programu oraz skupić się na najważniejszych zadaniach.

Firma Fevosoft chwali się również daleko posuniętą automatyzacją produktu Beyond Sync Standard 4.3. Aplikacja została bowiem wyposażona we wbudowany harmonogram zadań, umożliwiający zaplanowanie regularnych prac związanych z synchronizacją plików i folderów. Zaplanowane zdania są wykonywane w tle bez potrzeby jakiejkolwiek interakcji ze strony użytkownika.

Program Beyond Sync Standard 4.3 został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows NT/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ Server 2008/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.01 MB.

Jak zdobyć Beyond Sync Standard 4.3 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.