GOTD: Full Uninstall 2.10 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 12 - 2012

chemtable-full-uninstall Cóż ciekawego mają dla nas dziś administratorzy serwisu Giveaway of the Day? Po blisko rocznej przerwie ze swoją promocją powraca firma ChemTable Software. Dzięki temu mamy okazję do zdobycia narzędzia służącego do całkowitego odinstalowywania programów z systemu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Full Uninstall w wersji 2.10. Produkt ten jest obecnie dostępny w internetowym sklepie producenta w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 13 czerwca, do godz. 9:00 rano.

Powszechnym problemem pojawiającym się podczas odinstalowywanie niepotrzebnych programów jest zjawisko pozostawania cyfrowych śmieci po tych aplikacjach. Standardowe deinstalatory usuwają programy z systemu, lecz często robią to niedokładnie nie usuwając z dysku wszystkich plików, a także pozostawiając niepotrzebne wpisy rejestrów, biblioteki czy inne niepotrzebne dane.

Full Uninstall 2.10 powstał właśnie jako odpowiedź na potrzeby dokładnej deinstalacji i oferując możliwość kompletnego usuwania aplikacji z systemu, tak by nie pozostawały po nich żadne niepotrzebne dane. Działanie programu sprowadza się do monitorowania wszelkich zmian w systemie, jakie zachodzą podczas instalacji konkretnej aplikacji. Dzięki temu Full Uininstall 2.10 dokładnie wie, jakie pliki i wpisy w rejestrze dodał instalowany przez nas program i może je usunąć podczas późniejszej dezinstalacji produktu.

Producent zapewnia, że Full Uninstall 2.10 działa dużo szybciej niż wiele podobnych aplikacji dostępnych na rynku. Dzieje się tak ponieważ program zapisuje wszelkie zmiany w czasie rzeczywistym, a nie zbiorczo po zakończeniu instalacji danego produktu. Full Uninstall 2.10 umożliwia również wygodne przeglądanie wszystkich zainstalowanych programów.

Full Uninstall 2.10 został przystosowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7 (wersja 32- oraz 64-bitowa). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.14 MB.

Jak zdobyć Full Uninstall za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: Full Uninstall 2.10 za darmo”

  1. Emmekk pisze:

    Przetestuję,który lepszy –
    Revo czy ten program?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.