GOTD: Kingsoft Writer Standard 2012 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 13 - 2012

Druga z opublikowanych dzisiaj promocji serwisu Giveaway of the Day to oferta dla osób poszukujących darmowego oprogramowania biurowego. Do wzięcia jest edytor tekstów od firmy Kingsoft, wchodzący w skład pakietu Kingsoft Office Suite. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Kingsoft Office Suite w wersji Professional 2012. Standardowa cena produktu wynosi obecnie ok. 70$. Aplikacja wyposażona została w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można skorzystać tylko do jutra – 14 czerwca, do godz. 9:00 rano.

Kingsoft Writer Standard 2012 to zaawansowany edytor tekstu, cechujący się niewielkim rozmiarem oraz dużymi możliwościami. I to właśnie niewielkie rozmiary programu oraz niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe jest głównym atutem produktu i jego przewagą w stosunku do innych tego typu aplikacji dostępnych na rynku – tak przynajmniej twierdzi sam producent ;)

Kingsoft Writer Standard 2012 pozwala na redagowanie dokumentów różnego typu – począwszy od prostych notatek czy listów, skończywszy na zaawansowanych publikacjach z osadzonymi obiektami graficznymi czy diagramami. Firma Kingsoft chwali się takimi funkcjami jak przeglądanie dokumentów w kartach, wsparcie dla technologii przeciągnij i upuść czy unikalne opcje wyrównania tekstu. Do dyspozycji użytkownika został oddany również moduł sprawdzania pisowni oraz dwa interfejs: nowoczesny oparty na wstążce oraz klasyczny. Kingsoft Writer Standard 2012 ma również cechować się wysoką kompatybilnością z Microsoft Word (97/2000/2003/2007/2010).

Kingsoft Writer Standard 2012 został przystosowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000/ XP/ Vista/ 7(x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 47.6 MB.

Jak zdobyć Kingsoft Writer Standard 2012 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


7 komentarzy to “GOTD: Kingsoft Writer Standard 2012 za darmo”

 1. Kuba pisze:

  A polskie literki już poprawnie obsługuje z klawiatury?

 2. and pisze:

  Zaraz co emmekk odpowie:). Ten gość znów nie ma co z życiem robić.

 3. admin pisze:

  @Kuba
  Tej dzisiejszej wersji nie sprawdzałem, ale podejrzewam że dają to co było do tej pory, więc problem z polskimi literami w dalszym ciągu występuje…

 4. AQ pisze:

  Ja sprawdzałem i na 100% problem z polskimi literami w dalszym ciągu występuje. A więc lipa! Podobnie jak oferowany przez kolegę Anonima „lek”, który co prawda posiada polskie znaki jednak daleko mu do komfortu jaki oferuje komercyjny MS Office 2010.

 5. Emmekk pisze:

  @ and
  znajdź sobie kobietę,bo masz jakieś braki .
  pewnie będzie problem – żadna takiego,
  jak ty nie zechce :D

 6. and pisze:

  No wreszcie, emmekk. Już myślałem, że moja diagnoza twojego przypadku zawiodła. Twoja nadaktywność na tym forum świadczy raczej o twoich poważnych brakach (i – jak sam dodałeś – braku kobiety). Jesteś po prostu wqurwiający gość. Piszesz bez sensu, aby pisać. Załóż sobie blog, gdzie będziesz dzielił się tym, co robisz: czy idziesz do łazienki, czy zrobiłeś siku, czy jeszcze nie zainstalowałeś jakiegoś programu, czy wytarłeś nos. Więcej krytycyzmu (jeśli wiesz, o co biega) do własnych wypocin. Ja lubię tu poczytać fachowców.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.