Na sobotę administratorzy serwisu z promocjami oprogramowania Giveaway of the Day przygotowali ofertę dla osób poszukujących produktów biznesowych, które przeznaczone są do wspomagania w zakresie planowania i organizacji czasu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu LeaderTask Personal Organizer Standard 7.4.0.1. Standardowa cena produktu to 35$. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 3 czerwca, do godz. 9:00 rano.

Producent przedmiotowego oprogramowania, Almeza Company jest organizatorem regularnych akcji promocyjnych realizowanych przy pomocy serwisu Giveaway of the Day. Ów producent dał się poznać nie tylko jako twórca oprogramowania biznesowego, ale przede wszystkim jako wydawca programów, który serwuje najnowsze wersje swoich aplikacji. Tak też jest i tym razem. Należy również wspomnieć, że wersja Standard będąca przedmiotem niniejszej promocji, jest aplikacją w pełni funkcjonalną, jednak Almeza Company w swojej ofercie posiada również wersję LeaderTask Expert, która posiada dodatkowo jeszcze kilka bardziej zaawansowanych modułów.

LeaderTask Personal Organizer Standard 7.4.0.1 to narzędzie służące do organizowania i zarządzania czasem, a więc program z kategorii tzw. biznesowych organizerów. W czym może nam pomóc takie oprogramowanie? W planowaniu zadań, spotkań czy zarządzaniu projektami. Jak zapewnia nas producent LeaderTask Personal Organizer Standard 7.4.0.1 posiada wszystkie funkcje niezbędne ludziom biznesu: listę zadań, kalendarz spotkań, książkę adresową, wbudowany w organizer magazyn plików, wersję mobilną dla urządzeń PDA, synchronizację z programem Outlook i wiele innych przydatnych funkcji.

Dlaczego wybrać właśnie  LeaderTask Personal Organizer Standard 7.4.0.1?

  • LeaderTask Personal Organizer Standard 7.4.0.1 jest popularnym oprogramowaniem z kategorii organizerów biznesowych, używanym przez tysiące ludzi z całego świata
  • Czołowi eksperci zajmujący się tematyką organizowania czasu polecają program LeaderTask Personal Organizer Standard 7.4.0.1!
  • LeaderTask został wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje zapewniające efektywne zarządzanie czasem: zadania, projekty, kontakty, notatki, przypomnienia, importowanie i eksportowanie plików w wielu formatach, wsparcie dla wtyczek rozszerzających funkcjonalność programu, wersja do pracy sieciowej
  • LeaderTask posiada wsparcie dla głównych metodologii zarządzania czasem: GTD, Time Drive…
  • LeaderTask jest programem stale i konsekwentnie rozwijanym już od 2006 roku – producent gwarantuje, że aplikacja zawsze będzie aktualna i sprosta wymaganiom stawianym przez współczesnych użytkowników

Program LeaderTask Personal Organizer Standard 7.4.0.1 został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11.7 MB.

Jak zdobyć LeaderTask Personal Organizer Standard 7.4.0.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: LeaderTask Personal Organizer Standard 7.4.0.1 za darmo”

  1. Webmaster pisze:

    Super! Ostatnią promocję tego programu przegapiłem. Tym razem udało się pobrać i zainstalować. Wersja Standard posiada dodatkowo klienta pocztowego, ale Standard też jest extra programem. Dzięki!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.