GOTD: Leawo Video Accelerator Pro 4.0 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 3 - 2012

Na niedzielę właściciele serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day przygotowali akcję rozdawniczą firmy Leawo Software, dzięki której mamy dziś okazję zdobycia narzędzia do akceleracji odtwarzania multimediów udostępnianych online. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Leawo Video Accelerator Pro w wersji 4.0. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie ok. 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można korzystać tylko do jutra – 4 czerwca, do godz. 9:00 rano.

Z opisu na stronie producenta wynika, że Leawo Video Accelerator Pro 4.0 jest najlepszym oprogramowaniem do akceleracji, które umożliwia odtwarzania  zarówno standardowych klipów wideo, jak i wysokiej jakości wideo w standardzie HD z najwyższą możliwą szybkością. Precyzując ten opis należy powiedzieć, że Leawo Video Accelerator jest narzędziem przeznaczonym do poprawy szybkości odtwarzania multimediów udostępnianych za pomocą Internetu.

Leawo Video Accelerator Pro 4.0 został stworzony z myślą o użytkownikach serwisów hostujących wideo online, które pomimo posiadania szybkiego łącza nie są w stanie zapewnić płynnego odtwarzania strumienia. Dzięki aplikacji materiał filmowy ma być odtwarzany bez żadnych zajęć czy przestojów, a także bez potrzeby długotrwałego oczekiwania na buforowanie strumienia.

Warto również wspomnieć, że Leawo Video Accelerator Pro 4.0 to nie tylko akcelerator przeznaczony dla multimediów online. Twórcy produktu dołożyli do niego kilka dodatkowych funkcji, jak m.in przeglądarka internetowa oparta o Internet Explorer, narzędzie do pobierania wideo online, a także moduł konwersji tak pobranego materiału filmowego.

Program Leawo Video Accelerator Pro 4.0 został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 19.5 MB.

Jak zdobyć Leawo Video Accelerator Pro 4.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.