GOTD: Moo Calendar Personal Edition 1.0 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 15 - 2012

Sprawdźmy co na weekend przygotowali nam administratorzy serwisu Giveaway of the Day. Gościem tej witryny jest dziś firma Cookapp, oferujące swoje oprogramowanie stanowiące prosty w obsłudze kalendarz dla systemów Windows. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Moo Calendar Personal Edition w wersji 1.0. Standardowa cena produktu wynosi obecnie ok. 20$. Aplikacja wyposażona została w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można skorzystać tylko do jutra – 16 czerwca, do godz. 9:00 rano.

 

Moo Calendar Personal Edition 1.0 to stylowy i łatwy w obsłudze kalendarz dla systemów Windows oferujący obsługę popularnych usług internetowych jak Google Calendar, Yahoo! calendar oraz CalDav. Dzięki temu mamy możliwość wygodne dodawania, edycji i usuwania zdarzeń oraz synchronizacji danych z internetowymi kalendarzami z poziomu jednej aplikacji.

Moo Calendar Personal Edition 1.0 pozwala na prowadzenie wielu różnych kalendarzy, dzięki czemu możemy organizować swój czas dzieląc go np. na zdarzenia prywatne, kalendarz biznesowy czy studencki. Warto zwrócić uwagę na wygodną funkcję agendy, pozwalająca na szybkie wyświetlenie zdarzeń i zaplanowanych zadań w zdefiniowanym przez nas okresie. Miłym dodatkiem jest również moduł pozwalający na sprawdzenie prognozy pogody, która to może wpłynąć na nasze plany i zadania zanotowane w kalendarzu ;)

Moo Calendar Personal Edition 1.0 został przystosowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ 7(x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.19 MB.

Jak zdobyć Moo Calendar Personal Edition 1.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.