GOTD: ScreenCamera.Net 1.3.8 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 28 - 2012

Gościem dzisiejszej promocji w serwisie z darmowym oprogramowaniem jest firma PCWinSoft Systems Ltd. Oferowane oprogramowanie zostało przeznaczone z myślą o przechwytywaniu strumieni wideo z możliwością ich późniejszej obróbki. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ScreenCamera.Net w wersji 1.3.8. Producent po raz kolejny podniósł cenę narzędzia  i wynosi ona obecnie ok. 100$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna do jutra – 29 czerwca, do godz. 9:00 rano.

 

ScreenCamera.Net 1.3.8 to wielofunkcyjny program działający jak wirtualna kamera, narzędzie do przechwytywania obrazu z pulpitu komputera, oraz splitter kamerek internetowych. Pełne możliwości aplikacji dobrze obrazuje opis tego narzędzia zamieszczony na stronie producenta.

ScreenCamera.Net 1.3.8 jest – według deklaracji producenta – aplikacją działającą jak kamera internetowa, którą kupujesz w sklepie, z tą różnicą, że narzędzie to  zamiast nagrywać oblicze osoby siedzącej przed komputerem przechwytuje obraz z ekranu komputera. Jeśli natomiast mamy już fizyczną kamerkę internetową, to dzięki wykorzystaniu ScreenCamera.Net 1.3.8 będziemy mogli ją wykorzystywać jednocześnie w wielu programach lub na różnych stronach internetowych.

Narzędzie ScreenCamera.Net 1.3.8 pozwoli nam również na nagrywanie wysokiej jakości plików wideo z przeprowadzanych przez nas wideo rozmów. Z pomocą tej aplikacji możemy również nagrywać internetowe audycje, szkolenia, filmy instruktażowe itd.

Program ScreenCamera.Net 1.3.8 został przygotowany do współpracy z  komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000/ XP/ 2003/ Media Center/ Vista/ 7/ 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.70 MB.

Jak zdobyć ScreenCamera.Net 1.3.8 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.