Wideo-test: K7 UltimateSecurity 12

Dodał: admin czerwiec - 26 - 2012

Kuba Nowak zdecydował się na przeprowadzenie kolejnego testu wideo, w którym sprawdził skuteczność mechanizmów zabezpieczających oraz ochrony w czasie rzeczywistym oprogramowania antywirusowego. W dzisiejszej odsłonie testu na warsztat poszedł mało popularny i dosyć kiepsko rozpoznawalny w naszym kraju program K7 UltimateSecurity 12. Nie ma co ukrywać, że z dostępnych w Internecie zestawień wynika, że produkt spisuje się słabo. A jak poszło mu z paczką wirusów przygotowaną przez Kubę?

 

Komentarz autora testu:

K7 UltimateSecurity 12 jest najbogatszą wersją pakietu zabezpieczającego ze studia K7 Computing Pvt. Program charakteryzuje się dużą szybkością działania oraz (w porównaniu do rozwiązań konkurencji) niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe.

Aplikacja przez deweloperów została wyposażona w szereg niezbędnych funkcji, które mają zapewnić ochronę naszego komputera. Podczas korzystania z Internetu, kiedy sprawdzamy  pocztę e-mail – chroni nas filtr Anti-Spam.

Program posiada wiele dodatkowych narzędzi. Służą one optymalizacji działania systemu Windows, kasowania historii z przeglądarek internetowych oraz trwałego usuwania plików i folderów. W teście sprawdzę skuteczność skanera na żądanie oraz ochronę komputera w czasie rzeczywistym. Sprawdźmy na co stać K7 UltimateSecurit!

 

 

 

Autor: Kuba Nowak / SecurityVideoTest


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.