Acebyte Utilities Pro za darmo

Dodał: admin lipiec - 15 - 2012

Serwis rozdawniczy Daily Software Giveaway z kolei już od kilku dni proponuje nam promocję firmy AceByte, dzięki której nasza kolekcja legalnego oprogramowania może wzbogacić się o narzędzie do optymalizacji i przyśpieszania systemów Windows. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Acebyte Utilities Pro. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi ok. 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Administratorzy serwisu jak zwykle nie oznaczyli czasu trwania promocji, więc chwila jej zakończenia stanowi zagadkę.

Acebyte Utilities Pro to kolejny w naszym zbiorze darmowego i legalnego oprogramowania produkt, służący do optymalizacji i przyśpieszania komputerów z systemami Windows na pokładzie. Jak zapewnia producent, aplikacja pomoże zidentyfikować i naprawić problemy wpływające na niższą wydajność pracy komputera. Produkt posiada przy tym prosty i czytelny interfejs użytkownika, dzięki któremu skorzystanie z funkcjonalności Acebyte Utilities Pro nie powinno nastręczać większych trudności nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.

Główne cechy Acebyte Utilities Pro:

  • przyśpieszanie działania systemu poprzez wyłączanie zbędnych procesów i usług
  • optymalizacja strefy autostartu
  • naprawa błędów rejestru i usuwanie zbędnych kluczy
  • defragmentacja i oczyszczanie dysków twardych
  • usuwanie niedziałających skrótów, duplikatów plików, pustych folderów, itd.
  • usuwanie plików-śmieci powstałych w wyniku korzystania z Internetu

Jak zdobyćAcebyte Utilities Pro za darmo?

Wystarczy pobrać plik instalacyjny produktu i postępować zgodnie ze wskazówkami zawartymi w załączonym pliku tekstowym Readme.txt.

Paczka z plikiem instalacyjnym


1 komentarz to “Acebyte Utilities Pro za darmo”

  1. Adolf pisze:

    Zajebisty program,uzywam i szczeka opada z wrazenia,wymiata inne typu glary czy advenced system care, komp zasuwa jak nowy

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.