GOTD: AgataSoft ShutDown Pro 3.2 za darmo

Dodał: admin lipiec - 21 - 2012

Na sobotę administratorzy serwisu z promocjami Giveaway of the Day przygotowali akcję rozdawniczą oprogramowania firmy AgataSoft, dzięki której możemy zaopatrzyć się w narzędzie do zautomatyzowanego wyłączania komputera. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AgataSoft ShutDown Pro w wersji 3.2. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie  ok. 25$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Korzystanie z oferty będzie możliwe jedynie do jutra – 22 lipca, do godz. 9:00 rano.

Już sama nazwa produktu wskazuje, że AgataSoft ShutDown Pro 3.2 to program służący do automatycznego wyłączania komputera w ściśle określonych warunkach. Aplikacja pozwala na stworzenie harmonogramu bądź wyznaczanie konkretnej chwili, w której program ma wykonać operację wyłączania komputera.

Producent w swojej prezentacji tej aplikacji dużą uwagę zwraca na obecne w AgataSoft ShutDown Pro 3.2 funkcje sieciowe, pozwalające na wykonywanie operacji zamykania systemu na wielu komputerach spiętych ze sobą w sieć lokalną. Ciekawą opcją, jest również funkcja automatycznego wyłączania komputera w przypadku niskiego obciążenia procesora (np. poniżej 40%). Opcja przyda się szczególnie gdy chcemy wyłączyć komputer po zakończeniu wykonywania konkretnej operacji, której czas zakończenia nie jest znany.

AgataSoft ShutDown Pro 3.2 to produkt, który przyda się wszystkim, którzy chcą zaoszczędzić czas, a także zmniejszyć rachunki za prąd oraz bezproduktywnie wykorzystywaną energię elektryczną. O ile możliwość nabycia programu całkowicie za darmo jest ciekawą ofertą, o tyle kupno AgataSoft ShutDown Pro 3.2 na standardowych warunkach trudno uznać za mądre posunięcie. W sieci możemy bowiem znaleźć całe mnóstwo programów o podobnej funkcjonalności, które są udostępniane całkowicie za darmo.

Program AgataSoft ShutDown Pro 3.2 do swojego działania wymaga komputera wyposażonego w system operacyjny Microsoft Windows 2000/ 2003/ XP/ Vista/ 7 . Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 5.23 MB.

Jak zdobyć AgataSoft ShutDown Pro 3.2 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.