GOTD: AntiPhotoSpy 2012 za darmo

Dodał: admin lipiec - 23 - 2012

Dzisiejsza propozycja właścicieli serwisu Giveaway of the Day to akcja promocyjna przeprowadzana wspólnie ze znaną nam niemiecką firmą Abelssoft, umożliwiająca pozyskanie narzędzia do usuwania prywatnych danych ze zdjęć. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AntiPhotoSpy w wersji 2012. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie  zaledwie 10$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można korzystać do jutra – 24 lipca, do godz. 9:00 rano.

Publikując nasze zdjęcia w Internecie – nawet robiąc to w sposób anonimowy – często narażamy się na utratę naszej prywatności oraz nieświadome dzielenie się z obcymi ludźmi naszymi danymi osobowymi. I nie chodzi tu wcale o obecny na zdjęciu wizerunek czy jakieś charakterystyczne elementy, ale zaszyte w pliku zdjęcia meta-dane zawierające wiele cennych i interesujących informacji.

AntiPhotoSpy 2012 jest narzędziem, które pomoże w szybki i łatwy sposób usunąć dane EXIF. O jakich danych może tu być mowa? W rekordach EXIF mogą znaleźć się takie informacje jak np. nazwa i model aparatu z pomocą którego było wykonywane zdjęcie czy nazwa programu graficznego, w którym je następnie obrabialiśmy. Posiadacze nowoczesnych aparatów czy smartfonów muszą z kolei uważać na umieszczanie danych geolokalizacyjnych jak chociażby współrzędne pobierane z modułu GPS.

Program AntiPhotoSpy 2012 do swojego działania wymaga komputera wyposażonego w system operacyjny Microsoft Windows XP/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 10 MB.

Jak zdobyć AntiPhotoSpy 2012 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.