GOTD: Artensoft Photo Mosaic Wizard 1.6 za darmo

Dodał: admin lipiec - 10 - 2012

W dzisiejszej promocji serwowanej przez serwis rozdawniczy Giveaway of the Day do wzięcia jest dosyć oryginalny program graficzny, z którego pomocą w kilka chwil przekształcimy wybrany przez nas plik graficzny w imponującą mozaikę. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Artensoft Photo Mosaic Wizard w wersji 1.6. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 27$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 11 lipca, do godz. 9:00 rano.

 


Producent programu, firma Artensoft, chwali się na swojej stronie internetowej, że Artensoft Photo Mosaic Wizard 1.6 pozwoli nam na przekształcenie zwykłych i nudnych fotografii w ciekawe i zadziwiające mozaiki w zaledwie kilka sekund. Rezultat naszej pracy możemy np. podarować naszym bliskim lub wydrukować w formie przyciągającego wzrok plakatu.

Według zapewnień producenta Artensoft Photo Mosaic Wizard 1.6 jest aplikacją ekstremalnie prostą w obsłudze. Stworzenie mozaiki wymagać będzie od nas wykonania jedynie 5 prostych kroków i w zaledwie kilka chwil możemy cieszyć się zupełnie nowym zdjęciem ;)

Program Artensoft Photo Mosaic Wizard 1.6 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows  Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu 15.6 MB

Jak zdobyć Artensoft Photo Mosaic Wizard 1.6 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować!
Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.