GOTD: easyQuizzy 2.0 za darmo

Dodał: admin lipiec - 30 - 2012

Przed nami nowy tydzień i nowe okazje na zdobycie darmowego oprogramowania. Giveaway of the Day proponuje nam dziś produkt firmy NetCreate Software, pozwalający na bardzo proste i szybkie przygotowywanie komputerowych quizów lub testów.  Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu easyQuizzy w wersji 2.0. Zakup produktu na standardowych warunkach w chwili obecnej wiąże się z kosztem w wysokości 25$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do jutra – 31 lipca, do godz. 9:00 rano.

Jeśli szukacie narzędzia, które pozwoli Wam w bardzo prosty i szybki sposób przygotować komputerowy quiz bądź test, to dzisiejsza propozycja serwisu GOTD jest właśnie dla Was. easyQuizzy 2.0 umożliwia tworzenie testów z nieograniczoną liczbą pytań. W tworzonym przez nas quizie możemy bez żadnych przeszkód umieszczać pytania różnego typu, np. jednokrotnego bądź wielokrotnego wyboru, czy też pytania otwarte.

Dzięki bardzo prostemu i dostępnemu również w polskiej wersji językowej interfejsowi użytkownika, przygotowanie własnego testu to kwestia zaledwie kilku chwil. Gotowy test możemy szybko zapisać w postaci samodzielnego pliku wykonalnego, tak by w łatwy sposób podzielić się z nim ze znajomymi, współpracownikami, uczniami, itd. Przygotowany w ten sposób plik wykonywalny nie wymaga instalacji easyQuizzy 2.0.

Program easyQuizzy 2.0 został zaprojektowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows NT/ 2000/ XP/ Vista/ 7; Linux, Mac OS, FreeBSD, oraz Solaris. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.98  MB.

Jak zdobyć easyQuizzy 2.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: easyQuizzy 2.0 za darmo”

  1. eduk pisze:

    Suuuuuuuper! Wielkie dzięki!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.