GOTD: JetPaste 1.1 za darmo

Dodał: admin lipiec - 29 - 2012

Niedziela w serwisie z promocjami oprogramowania Giveaway of the Day upływa tym razem pod znakiem akcji rozdawniczej firmy UpClock Sofware, dzięki której możemy zdobyć narzędzie usprawniające operację wklejania.   Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja finalnego wydania programu JetPaste w wersji 1.1. Standardowy koszt narzędzia wynosi 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do jutra – 30 lipca, do godz. 9:00 rano.

JetPaste 1.1 to propozycja dla osób często korzystających z systemowej funkcji kopiowania i wklejania. Jak powszechnie wiadomo, największym mankamentem systemowego schowka jest fakt, że może on przechowywać jednocześnie tylko jeden skopiowany element. W rezultacie pomimo iż wykonując pracę na komputerze korzystamy ze stałego zestawu kopiowanych elementów to sama ich procedura wklejania niepotrzebnie się wydłuża.

JetPaste 1.1 rozwiązuje ten problem oferując wygodne narzędzie do przechowywania wielu kopiowanych elementów i szybkiego ich wklejania w potrzebne miejsce. Aplikacja pozwala na wklejanie tych samych danych, które wklejamy przy użyciu systemowego schowka, a więc m.in. fragmentów tekstu, adresów internetowych, loginów, haseł itd. Wystarczy tylko w oknie JetPaste 1.1 wybrać interesujący nas element i w oknie programu docelowego wywołać komendę wklejania.

Program JetPaste 1.1 został zaprojektowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.98  MB.

Jak zdobyć JetPaste 1.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.