GOTD: JPG To PDF Converter 2.2 za darmo

Dodał: admin lipiec - 2 - 2012

W razy z początkiem nowego tygodnia na strony serwisu z promocjami oprogramowania Giveaway of the Day powraca firma PDFZilla. Do zgarnięcia jest tym razem kolejne narzędzie tego producenta, służące do szybkiej konwersji plików graficznych JPEG do postaci dokumentów PDF. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu JPG To PDF Converter 2.2. Standardowo za produkt ten przyszłoby nam zapłacić równowartość ok. 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Korzystanie z oferty będzie możliwe jedynie do jutra – 3 lipca, do godz. 9:00 rano.

JPG To PDF Converter 2.2 to oprogramowanie pozwalające na przeprowadzanie szybkiej i łatwej konwersji plików graficznych JPG do postaci dokumentów w formacie PDF. Oprócz funkcji konwersji pojedynczych plików graficznych do dokumentów PDF, program JPG To PDF Converter 2.2 pozwala także na konwersję wielu JPEG-ów do jednego pliku PDF. Dzięki temu możemy bardzo szybko przygotować np. wygodny album ze zdjęciami czy ebooka .

Wśród zalet programu JPG To PDF Converter 2.2, producent wymienia m.in. bardzo szybką konwersję, która ma odbywać się nawet o 300% szybciej niż w innych, konkurencyjnych produktach tego typu. Warto również wspomnieć, że aplikacja oprócz tytułowych JPEG-ów, obsługuje również inne popularne formaty zapisu plików graficznych, jak np. TIF, BMP, PNG, GIF, ICO, PSD, TIFF. Producent chwali się również przenośną i niewymagającą instalacji wersją produktu, która pozwala na korzystanie z jego funkcjonalności w dowolnym miejscu.

Program JPG To PDF Converter 2.2 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000/ XP/ Vista. Wielkość pliku instalacyjnego programu 4.94 MB.

Jak zdobyć JPG To PDF Converter 2.2 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.