GOTD: Media Buddy 3.3.9 za darmo

Dodał: admin lipiec - 17 - 2012

Najnowsza akcja promocyjna przeprowadzana przez serwis Giveaway of the Day to szansa na zdobycie kolejnego programu z bardzo pokaźnej kategorii aplikacji do konwersji plików dźwiękowych i wideo, produkcji firmy Ramka Ltd. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Media Buddy w wersji 3.3.9. Produkt ten jest obecnie oferowany w standardowej sprzedaży w cenie ok. 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 18 lipca, do godz. 9:00 rano.

W naszej kolekcji darmowego i legalnego oprogramowania możemy znaleźć całe mnóstwo aplikacji służących do konwersji plików wideo oraz audio. Z dniem dzisiejszym do tej kolekcji dorzucamy program Media Buddy 3.3.9, który według producenta stanowi wygodne narzędzie do konwersji multimediów w wielu formatach.

Firma Ramka Ltd chwali się, że Media Buddy 3.3.9 posiada zaimplementowaną obsługę szerokiego wachlarza formatów plików multimedialnych, dzięki czemu konwertowane filmy i muzykę bez trudu odtworzymy na komputerze, kinie domowym oraz urządzeniach przenośnych, takich jak m.in. iPod, iPhone, iPad, Google Android, Zune, PSP, Archos, XBOX360, PlayStation3, Wii, Creative Zen, iRiver, Cowon.

Dużym atutem programu Media Buddy 3.3.9 ma być też wsparcie dla akceleracji sprzętowej, dzięki czemu aplikacja jest w stanie wykorzystać całą moc drzemiącą w naszym sprzęcie i wykonywać proces konwersji w dosyć krótkim czasie. Media Buddy 3.3.9 obsługuje technologie ATI Streaming, NVidia CUDA, Intel Optimization, MultiThreading oraz posiada wsparcie dla procesorów wielordzeniowych.

Program Media Buddy 3.3.9 został przystosowany do działania na komputerach wyposażonych w systemy Microsoft Windows 2000/ XP/ 2003/ Vista/ Server 2008/ 7/ 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 28.3 MB.

Jak zdobyć Media Buddy 3.3.9 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.