GOTD: Paragon Drive Copy 11 Professional SE za darmo

Dodał: admin lipiec - 18 - 2012

Gościem dzisiejszej akcji rozdawniczej serwisu Giveaway of the Day jest znany nam już stały bywalec portalu – firma Paragon Software, która tym razem postanowiła rozdać swoje narzędzie do tworzenia kopii zapasowych całych dysków i partycji. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Paragon Drive Copy 11 Pro w wersji Special Edition. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie  ok. 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Korzystanie z oferty będzie możliwe jedynie do jutra – 19 lipca, do godz. 9:00 rano.

Paragon Drive Copy 11 Professional Special Edition to oprogramowanie przeznaczone do wykonywania wiernych kopii całych partycji znajdujących się na dysku twardym komputera. Ów proces pozwala więc na sklonowanie naszego komputera i wykorzystanie klonu np. na innym komputerze. Aplikacja pozwala na odczytywanie stworzonego obrazu za pomocą maszyn wirtualnych lub właśnie przeniesienie partycji na inny komputer i korzystanie z niej np. przy użyciu zewnętrznego dysku twardego USB.

Główne funkcje programu Paragon Drive Copy 11 Professional Special Editon:

  • Tworzenie kopii całego dysku twardego lub pojedynczych partycji za pomocą jednej, prostej operacji
  • Przenoszenie systemu Windows na dyski SSD (nawet te o mniejszej pojemności) dokonywana przy pomocy jednej operacji
  • Przenoszenie dysków twardych do kontenerów
  • Proporcjonalna zmiana rozmiaru partycji przy przenoszeniu na większe dyski
  • Automatyczne dopasowywanie wielkości partycji na dysku docelowym w razie zaistnienia takiej potrzeby
  • Automatyczne wykrywanie i kopiowanie MSR w przypadku przenoszenia systemu Windows 7
  • Możliwość definiowania danych, które mają nie być kopiowane

Oczywiście, jak każda przygotowywana na potrzeby akcji rozdawniczych wersja programu ze stajni Paragon, tak również i ta jest pozbawiona pewnych funkcji. Producent wskazuje przede wszystkim, że w niniejszej wersji nie uświadczymy płytki ratunkowej ze środowiskiem WinPE.

Paragon Paragon Drive Copy 11 Professional Special Edition do swojego działania wymaga systemu operacyjnego Windows XP/Vista/7 and XP SP2/Vista/7 64-bit, procesora klasy Intel Pentium o częstotliwości taktowania co najmniej 300 MHz oraz co najmniej 256 MB RAM. Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 188 MB.

Jak zdobyć Paragon Drive Copy 11 Professional SE za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.