GOTD: Remo Drive Defrag 1.0 za darmo

Dodał: admin lipiec - 19 - 2012

Dzisiejsza odsłona promocji w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day, kontynuuje trend promocji oprogramowania narzędziowego. Dzięki współpracy z firmą Remo Software możemy zgarnąć oprogramowanie do defragmentowania dysków twardych i partycji. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Remo Drive Defrag w wersji 1.0. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie  ok. 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Korzystanie z oferty będzie możliwe jedynie do jutra – 20 lipca, do godz. 9:00 rano.

Remo Drive Defrag 1.0 to kolejny w naszym zbiorze promocji legalnego i darmowego oprogramowania program, stanowiący zamiennik dla ubogiego systemowego defragmentatora dysków. Jak chwali się producent, Remo Drive Defrag 1.0 jest innowacyjną i bardzo szybką aplikacją, pozwalającą na przeprowadzenie procedury defragmentacyjnej, która w rezultacie ma doprowadzić do odczuwalnego wzrostu wydajności pracy komputera.

Remo Drive Defrag 1.0 oferuje dwa tryby defragmentacji – szybki i głęboki. Wybór pierwszego z nich pozwoli na przeprowadzenie szybkiej procedury, podczas której program bierze pod uwagę najczęściej używane typy plików. Dzięki temu w stosunkowo niewielkim czasie możemy w znaczący sposób poprawić wydajność komputera. Try dogłębny natomiast to natomiast standardowa procedura uwzględniająca wszystkie typy danych i polecana użytkownikom, którzy od dłuższego czasu nie przeprowadzali defragmentacji dysków.

Program Remo Drive Defrag 1.0 do swojego działania wymaga komputera wyposażonego w system operacyjny MicrosoftWindows 2003/ 2008/ XP/ Vista/ 7 . Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 15.3 MB.

Jak zdobyć Remo Drive Defrag 1.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

Remo Drive Defrag 1.0


2 komentarze to “GOTD: Remo Drive Defrag 1.0 za darmo”

  1. Aguarius pisze:

    No to nie wiem czy zdążę z aktywacją do jutra :) przysłany klucz nie działa.

  2. Aguarius pisze:

    Nie odpuściłem tematu i napisałem do nich, po kilku godzinach otrzymałem nie klucz, a kod odblokowujący i tym razem udało się aktywować. Sam program młóci mój dysk od około 30 minut i końca nie widać analizy dysku choć wskazuje 99% ukończonej operacji. Przyznam szczerze, że coraz mniej mi się podoba to narzędzie.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.